لطفا چند لحظه صبر نمائید

شماره ی پیام رسان ها  فقط جهت شرکت ها و فروش سازمانی 09121419192

50-99-7:CAS No

گلوکز خشک (نوترون) Glucose (USP)


0.0 (0)
بدون دیدگاه
بسته بندی :

ارسال به سراسر کشور
گارانتی اصالت کالا
تضمین کیفیت کالا

جهت ارتباط مستقیم روی آیکون مرتبط کلیک کنید
تضمین اصالت کالا

آماده ارسال

680,000 تومان

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 1 کیلو گرمی

کالاهای مشابه

معرفی

معرفی گلوکز

گلوکز قندی با فرمول مولکولی C6H12O6 است. گلوکز به طور کلی فراوان ترین مونوساکارید است،که زیرشاخه ای از کربوهیدرات ها است. گلوکز عمدتا توسط گیاهان و اکثر جلبک ها در طول فتوسنتز از آب و دی اکسید کربن، با استفاده از انرژی نور خورشید ساخته می شود، جایی که از آن برای ساخت سلولز در دیواره سلولی، فراوان ترین کربوهیدرات در جهان استفاده می شود.
 


ساختار گلوکز

گلوکز معمولاً به شکل جامد به صورت مونوهیدرات با یک حلقه پیران بسته (هیدرات دکستروز) وجود دارد. از سوی دیگر، در محلول آبی، تا حدودی یک زنجیره باز است و عمدتاً به صورت α- یا β-پیرانوز وجود دارد که به یکدیگر تبدیل می شوند. از محلول های آبی، سه شکل شناخته شده را می توان متبلور کرد: α-گلوکوپیرانوز، β-گلوکوپیرانوز و هیدرات β-گلوکوپیرانوز.گلوکز بلوک ساختمانی از دی ساکاریدهای لاکتوز و ساکارز (شکر نیشکر یا چغندر)، الیگوساکاریدهایی مانند رافینوز و پلی ساکاریدهایی مانند نشاسته، آمیلوپکتین، گلیکوژن و سلولز است.
undefinedکاربرد گلوکز 

  • مناسب برای مدارس (اهداف آموزشی)
  • مناسب دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی
  • مناسب صنایع و کارخانجات
  • مناسب صنایع خانگی و کارگاهی


فروش گلوکز نوترون

فروشگاه ای آز فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی و لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی است که آماده فروش گلوکز نوترون در بسته بندی های مقرون به صرفه و با کیفیت ممتاز در گرید آموزشی و آزمایشگاهی و از برندهای معتبر ایرانی، هندی، چینی و اروپایی به مدارس، دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، صنایع و کارخانجات است.


خرید گلوکز نوترون

کاربر موظف است پیش از اقدام به خرید این کالا، صفحه قوانین و مقررات وبسایت را مطالعه کند. جهت خرید گلوکز نوترون می توانید از بخش "افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر در وبسایت کنید. از طریق واتس اپ، ایتا، روبیکا با شماره 09925021003 نیز می توانید کالای مورد نظر را مستقیما از شرکت خریداری کنید.
مشخصات فنی
CAS Number
50-99-7
نام لاتین
Glucose
فرمول شیمیایی
C6H12O6
جرم مولکولی
180.156 g/mole
گرید
Extra pure
شرکت تولید کننده
قطران شیمی
لطفا چند لحظه صبر نمائید

کالاهای مرتبط