لطفا چند لحظه صبر نمائید

شماره ی پیام رسان ها  فقط جهت شرکت ها و فروش سازمانی 09121419192

قوانین و مقررات

قوانین و مقرارت استفاده از خدمات فروشگاه ای آز به شرح زیر می باشد. مطالعه این صفحه برای کاربران قبل از سفارش کالا الزامی می باشد.
  1. کاربر موظف است در هنگام ثبت سفارش آدرس، کد پستی و اطلاعات تماس و هویتی خود را به درستی وارد کند. این اطلاعات در پردازش و ارسال سفارش تاثیرگذار خواهد بود و لذا عواقب ناشی از بی دقتی در این مورد تماما متوجه شخص کاربر می باشد.
  2. کالاهایی که در توضیحات آن عبارت "نیاز به مجوز کتبی" ذکر شده است بسیار سمی و خطرناک می باشند و مسئولیت استفاده از آن به عهده خریدار می باشد و فروشنده هیچ مسئولیتی در قبال آنها نخواهد داشت. قابل ذکر است به علت ماهیت شیمیایی کالاهای فروخته شده در این سایت، این مورد شامل تمامی کالاها می باشد.
  3. سفارش های پرداخت شده تنها در صورتی قابل لغو هستند که سفارش پردازش و ارسال نشده باشد. در این موارد بعد از تایید لغو سفارش توسط فروشگاه ای آز، مبلغ پرداختی به اعتبار حساب کاربری عودت داده خواهد شد.
  4. بعد از پردازش و ارسال سفارش به هیچ وجه امکان لغو آن وجود ندارد.
  5. کاربر می تواند در صورت عدم رضایت از محصول خریداری شده ظرف مدت 7 روز کاری از زمان دریافت سفارش نسبت به اعلام نارضایتی و بازگشت محصول اقدام کند. در این حالت بعد از دریافت کالای برگشتی هزینه آن به حساب کاربری عودت داده خواهد شد.
  6. کاربر در صورت تمایل به عودت کالا باید در نحوه بازگرداندن کالا دقت کند تا کالا سالم به دفتر فروشگاه برسد. برای این منظور توصیه می شود از خدمات شرکت پست یا باربری های مطمئن استفاده کنید.
 
اخطار
کالاهای این فروشگاه شیمیایی و برای مصارف تحقیقاتی  و صنعتی می باشد.

به علت ماهیت شیمیایی کالاها، خریدار موظف است کلیه دستورالعمل های استعمال مربوطه را مطالعه و با اطلاع کافی به خطرات احتمالی، آن را خریداری کند. پوشیدن عینک آزمایشگاهی، دستکش و ماسک آزمایشگاهی (مناسب با نوع کالا) الزامیست. از بلیعدن، تماس با پوست و استنشاق  مواد شیمیایی خودداری کنید.