لطفا چند لحظه صبر نمائید

شماره ی پیام رسان ها  فقط جهت شرکت ها و فروش سازمانی 09121419192


0.0 (0)
بدون دیدگاه
بسته بندی :

مناسب مدارس و اهداف آموزشی
مناسب کارهای آزمایشگاهی، کارگاهی، صنایع و کارخانجات
خریدار موظف است کلیه دستورالعمل های استعمال مربوطه را مطالعه و با اطلاع کافی آن را خریداری کند.
پوشیدن دستکش، ماسک و عینک آزمایشگاهی الزامیست.
از بلیعدن، تماس با پوست و استنشاق خودداری کنید.
ارسال به سراسر کشور

جهت ارتباط مستقیم روی آیکون مرتبط کلیک کنید
تضمین اصالت کالا

آماده ارسال

300,000 تومان

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 5 گرمی

کالاهای مشابه

معرفی

معرفی لیتیم (فلز)

لیتیوم (از یونانی باستان λίθος (líthos) "سنگ") یک عنصر شیمیایی با نماد Li و عدد اتمی 3 است. این یک فلز قلیایی نرم و سفید نقره ای است. در شرایط استاندارد، کمترین چگالی فلز و کم چگالی ترین عنصر جامد است. مانند تمام فلزات قلیایی، لیتیوم بسیار واکنش پذیر و قابل اشتعال است و باید در خلاء، اتمسفر بی اثر یا مایع بی اثر مانند نفت سفید خالص یا روغن معدنی ذخیره شود. درخشندگی فلزی از خود نشان می دهد. به سرعت در هوا خورده می شود و به رنگ خاکستری مایل به نقره ای تبدیل می شود و سپس سیاه می شود. در طبیعت آزادانه وجود ندارد، اما عمدتاً به صورت کانی های پگماتیتی که زمانی منبع اصلی لیتیوم بودند، وجود دارد. به دلیل حلالیت آن به صورت یون، در آب اقیانوس ها وجود دارد و معمولاً از آب نمک به دست می آید. فلز لیتیوم به صورت الکترولیتی از مخلوطی از کلرید لیتیوم و کلرید پتاسیم جدا می شود.
 

تاریخچه لیتیم (فلز)

پتالیت (LiAlSi4O10) در سال 1800 توسط شیمیدان و دولتمرد برزیلی خوزه بونیفاسیو د آندرادا ای سیلوا در معدنی در جزیره اوتو، سوئد، کشف شد.[با این حال، تا سال 1817 بود که یوهان آگوست آرفودسون، که در آن زمان در آزمایشگاه شیمیدان یونس یاکوب برزلیوس کار می کرد، هنگام تجزیه و تحلیل سنگ پتالیت، حضور عنصر جدیدی را تشخیص داد.این عنصر ترکیباتی شبیه به ترکیبات سدیم و پتاسیم ایجاد کرد، اگرچه کربنات و هیدروکسید آن کمتر در آب محلول و قلیایی کمتری داشتند.برزلیوس نام ماده قلیایی "لیتیون/لیتینا" را از کلمه یونانی λιθoς (به معنی "سنگ") برای نشان دادن کشف آن در یک ماده معدنی جامد، در مقابل پتاسیم، که در خاکستر گیاهان کشف شده بود، و سدیم، که تا حدی به دلیل فراوانی زیاد در خون حیوانات شناخته شده بود، داد. او نام فلز درون این ماده را «لیتیوم» گذاشت.


کاربرد لیتیم (فلز) قطران شیمی

  • مناسب برای مدارس (اهداف آموزشی)
  • مناسب دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی
  • مناسب صنایع و کارخانجات
  • مناسب صنایع خانگی و کارگاهی

فروش لیتیم (فلز) قطران شیمی

فروشگاه ای آز فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی و لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی است که آماده فروش لیتیم (فلز) در بسته بندی های مقرون به صرفه و با کیفیت ممتاز در گرید آموزشی و آزمایشگاهی و از برندهای معتبر ایرانی، هندی، چینی و اروپایی به مدارس، دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، صنایع و کارخانجات است.


خرید لیتیم (فلز) قطران شیمی

کاربر موظف است پیش از اقدام به خرید این کالا، صفحه قوانین و مقررات وبسایت را مطالعه کند. جهت خرید لیتیم (فلز) می توانید از بخش "افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر در وبسایت کنید. از طریق واتس اپ، ایتا، روبیکا با شماره 09925021003 نیز می توانید کالای مورد نظر را مستقیما از شرکت خریداری کنید.
مشخصات فنی
گرید
Extra pure
شرکت تولید کننده
قطران شیمی
لطفا چند لحظه صبر نمائید

کالاهای مرتبط