لطفا چند لحظه صبر نمائید

شماره ی پیام رسان ها  فقط جهت شرکت ها و فروش سازمانی 09121419192


0.0 (0)
بدون دیدگاه
جهت ارتباط مستقیم روی آیکون مرتبط کلیک کنید
تضمین اصالت کالا

آماده ارسال

185,000 تومان

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

کالاهای مشابه

معرفی

معرفی و کاربرد روغن سیلیکون

روغن سیلیکون دارای خاصیت پولیش و قدرت جداسازی است و در صنایع لاستیک، پلاستیک، لوله، شلنگ، پولیش و واکس، داروسازی، خودروسازی، هوا و فضا کاربرد دارد. روغن سیلیکون یک پلیمر با پایداری حرارتی بالا وخاصیت روان کنندگی است. روغن سیلکون در واقع یک اصطلاح است که به دلیل گرانروی و آب گریز بودن این ماده به ترکیبات پلیمری ارگانو سیلوکسان که متشکل از Si ,O هستند داده شده است. در این ترکیبات Siها به وسیله ی اکسیژن به یکدیگر متصل می شوند و این ماده را به وجود می آورند، که با توجه به پایداری پیوند بین سیلیسیم و اکسیژن سیلیکون اویل از لحاظ شیمیایی پایدار محسوب می شود. این ماده به عنوان روان کننده برای ماشین، تردمیل، نقاشی آبستره، رزین اپوکسی و بسیاری از موارد دیگر کاربرد دارد.


ویژگی های روغن سیلیکون

سیلیکون اویل یک ماده ی بی رنگ، بی بو، غیر فرار، غیر خورنده، غیر سمی و اشتعال ناپذیر است. پلی دی متیل سیلوکسان (PDMS) متداول ترین شکل روغن های سیلیکون است البته با اضافه کردن سایر گروه های آلی میتوان خواص آن را برای موارد ویژه ای بهبود بخشید. برای مثال دی متیل سیلیکون تا 150 درجه سانتی گراد بدون تغییر باقی می ماند و متیل فنیل سیلیکون تا 250درجه ی سانتی گراد قابلیت پایداری دارد. سیلیکون اویل در حلال های هیدروکربنی و کلردار حل می شود ولی در آب، اتانول و متانول نامحلول است.

این ماده به علت دارا بودن خواصی از جمله انتقال حرارت مناسب، طیف متفاوتی از گرانروی و ثابت بودن آن در محدوده ی دمایی گسترده، تراکم پذیری بالا، نقطه ی انجماد پایین، نقطه ی جوش زیاد و آب گریز بودن، در زمینه های زیادی مورد توجه قرار گرفته است علاوه بر این موارد  سیلیکون اویل  در برابر هیدرولیز، اکسید شدن و تنش برشی هم پایدار است و می تواند به عنوان یک دی الکتریک مناسب عمل کند. شکل ظاهری روغن سیلیکون در زیر ارائه شده است:

 
شکل ظاهری روغن سیلیکون
 کاربرد روغن سیلیکون

1. صنعت هوا و فضا به عنوان روغن هیدرولیک 
2. در فرآیند تخمیر در کارخانه‌های دلسترسازی
3. پرداخت کاری نرم منسوجات
4.  به عنوان جایگزینی برای مایع زجاجی چشم در طی اعمال جراحی
5. در پمادها و کرم‌های پوست
6. جهت روغن کاری ابزار آلات پزشکی
7. روغن کاری در نجاری
8.  تهیه اسپری‌های روان کننده
9. تهیه محلول‌های ضد زنگ

فروش روغن سیلیکون

فروشگاه اینترنتی ای آز فعال در حوزه فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی است که آماده فروش روغن سیلیکون با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در بسته بندی های متنوع به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید روغن سیلیکون

شما می توانید روغن سیلیکون را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی ای آز در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی
لطفا چند لحظه صبر نمائید

کالاهای مرتبط