لطفا چند لحظه صبر نمائید

شماره ی پیام رسان ها  فقط جهت شرکت ها و فروش سازمانی 09121419192

CAS No:7487-94-7

کلرید جیوه Extra pure (نوترون) Mercury(II) chloride


0.0 (0)
بدون دیدگاه
بسته بندی :

به علت ماهیت شیمیایی کالا، خریدار موظف است کلیه دستورالعمل های استعمال مربوطه را مطالعه و با اطلاع کافی به خطرات احتمالی آن را خریداری کند. پوشیدن دستکش، ماسک و عینک آزمایشگاهی الزامیست. از بلیعدن، تماس با پوست و استنشاق خودداری کنید.
گارانتی اصالت کالا
ارسال سریع به سراسر کشور
گارانتی برگشت وجه

جهت ارتباط مستقیم روی آیکون مرتبط کلیک کنید
تضمین اصالت کالا

آماده ارسال

1,200,000 تومان

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 100 گرمی

معرفی

معرفی و کاربرد کلرید جیوه

کلرید جیوه (II) یا کلرید جیوه، ترکیب شیمیایی شامل دو جز جیوه و کلر با فرمول HgCl۲ است. این ماده جامد بلوری سفید رنگ است. کلرید جیوه II یک معرف آزمایشگاهی و یک ترکیب مولکولی است که برای انسان بسیار سمی است. کلرید جیوه از مولکولهای سه اتمی خطی تشکیل شده است و در آن یک اتم جیوه به دو کلر پیوند می خورد. کلرید جیوه II محلول در آب است. هنگامی که در طیف گسترده ای از کاربرد ها از جمله حفظ چوب و نمونه های تشریحی، مومیایی کردن و ضد عفونی کردن، به عنوان یک تقویت کننده در عکاسی مورد استفاده قرار گرفت، با توجه به سمیتی که در افراد ایجاد می کرد، موادی که سمیت آن ها کمتر از کلرید جیوه است، جایگزین شدند.

 

فروش کلرید جیوه

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش کلرید جیوه با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید کلرید جیوه

شما می توانید کلرید جیوه را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی
CAS Number
7487-94-7
نام لاتین
Mercury(II) chloride
فرمول شیمیایی
HgCl2
جرم مولکولی
271.52 g/mole
دمای ذوب
276 °C
دمای جوش
304 °C
محلولیت
محلول در آب
شکل ظاهری
پودر سفید
گرید
Extra pure
شرکت تولید کننده
نوترون
لطفا چند لحظه صبر نمائید