لطفا چند لحظه صبر نمائید
مشتریان گرامی به علت عدم فعالیت باربری ها ارسال سفارشات تا تاریخ 24 اسفند ماه می باشد پس از آن در صورت ثبت سفارش پردازش سفارشات از تاریخ 14 فروردین ماه خواهد بود
CAS No:7783-35-9

سولفات جیوه Extra pure (نوترون) Mercury(II) sulfate


0.0 (0)
بدون دیگاه
بسته بندی :

به علت ماهیت شیمیایی کالا، خریدار موظف است کلیه دستورالعمل های استعمال مربوطه را مطالعه و با اطلاع کافی به خطرات احتمالی آن را خریداری کند. پوشیدن دستکش، ماسک و عینک آزمایشگاهی الزامیست. از بلیعدن، تماس با پوست و استنشاق خودداری کنید.
گارانتی اصالت کالا
ارسال سریع به سراسر کشور
گارانتی برگشت وجه

آماده ارسال

3,600,000 تومان
موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 100 گرمی

معرفی

معرفی و کاربرد سولفات جیوه

سولفات جیوه(II) یک ترکیب شیمیایی معدنی است که شکل ظاهری این ترکیب، بلوری مونوکلینیک سفید است. سولفات جیوه اغلب اوقات در سلول های الکتروشیمیایی استفاده می‌شود. سولفات جیوه دارای ویژگی های بی همتایی است که امکان ساخت سلول های استاندارد را فراهم می‌کند . حلالیت آن نسبتا کم است ( در حدود ۱ گرم در هر لیتر ) که انتشار از سیستم کاتدی بیش از اندازه نیست و برای فراهم سازی یک پتانسیل بزرگ در یک الکترود جیوه کافی است.
 

فروش سولفات جیوه

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش سولفات جیوه با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید سولفات جیوه

شما می توانید سولفات جیوه را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی
CAS Number
7783-35-9
نام لاتین
Mercury(II) sulfate
فرمول شیمیایی
HgSO4
جرم مولکولی
296.653 g/mole
محلولیت
در آب تجزیه می شود.
شکل ظاهری
کریستال سفید
گرید
Extra pure
شرکت تولید کننده
نوترون
لطفا چند لحظه صبر نمائید
})();