لطفا چند لحظه صبر نمائید
مشتری گرامی، در حال حاضر ارسال سفارشات بالاتر از یک میلیون تومان برای کلیه ی شهرهای ایران رایگان می باشد به استثناء کالاهای حجیم، سنگین و مایعات

سدیم بوروهیدرید (سدیم تترا هیدروبورات) (دلتاکم) Sodium borohydride (DeltaChem)


0.0 (0)
بدون دیگاه
بسته بندی :

منبع آلمانی

آماده ارسال

560,000 تومان
موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 10 گرمی

معرفی

سدیم بوروهیدرید

بوروهیدرید سدیم که با نام‌های تتراهیدریدوبورات سدیم و تتراهیدروبورات سدیم نیز شناخته می‌شود، یک ترکیب معدنی با فرمول NaBH4 است. این جامد سفید که معمولاً به عنوان یک محلول پایه آبی با آن مواجه می‌شود، یک عامل کاهنده است که در صنایع کاغذسازی و رنگ‌سازی کاربرد دارد. همچنین به عنوان یک معرف در سنتز آلی استفاده می شود. ساختار مولکولی سدیم بوروهیدرید در شکل زیر ارائه شده است:
ساختار شیمیایی سدیم بوروهیدرید


فروش سدیم بوروهیدرید دلتاکم

فروشگاه ای آز فعال در حوزه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی و لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی است که آماده فروش سدیم بوروهیدرید در بسته بندی های مقرون به صرفه و با کیفیت ممتاز  و تضمینی در گرید فوق خالص  آزمایشگاهی و از برندهای معتبر  اروپایی به پژوهشگران و دانشگاهیان است.


خرید سدیم بوروهیدرید دلتاکم

جهت خرید سدیم بوروهیدرید دلتاکم می توانید از بخش "افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر در وبسایت کنید. از طریق واتس اپ با شماره  09925021003 نیز می توانید کالای مورد نظر را  مستقیما از شرکت خریداری کنید.
مشخصات فنی
CAS Number
16940-66-2
نام لاتین
Sodium borohydride
فرمول شیمیایی
NaBH4
جرم مولکولی
37.83 g/mole
نام های مترادف
Sodium tetrahydridoborate
دمای ذوب
400 °C
شکل ظاهری
پودر کریستالی سفید رنگ
گرید
Extra pure
شرکت تولید کننده
دلتاکم
توضیحات
این کالا با تضمین کیفیت ارائه می شود.
لطفا چند لحظه صبر نمائید

کالاهای مرتبط