لطفا چند لحظه صبر نمائید
مشتری گرامی، در حال حاضر ارسال سفارشات بالاتر از 1،200،000 تومان برای کلیه ی شهرهای ایران رایگان می باشد به استثناء کالاهای حجیم، سنگین و مایعات

دی سیکلو هگزیل کربودی ایمید (DCC) (دلتاکم) N,N'-Dicyclohexylcarbodiimide (DeltaChem)


0.0 (0)
بدون دیگاه
بسته بندی :

به علت ماهیت شیمیایی کالا، خریدار موظف است کلیه دستورالعمل های استعمال مربوطه را مطالعه و با اطلاع کافی به خطرات احتمالی آن را خریداری کند. پوشیدن دستکش، ماسک و عینک آزمایشگاهی الزامیست. از بلیعدن، تماس با پوست و استنشاق خودداری کنید.
منبع آلمانی

آماده ارسال

185,000 تومان
موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 5 گرمی بسته بندی : 10 گرمی

معرفی

DCC

DCC یک ترکیب آلی با فرمول شیمیایی (C6H11N)2C است. این ماده جامد سفید مومی با بوی شیرین است. کاربرد اصلی آن جفت کردن اسیدهای آمینه در طول سنتز پپتید مصنوعی است. نقطه ذوب پایین این ماده امکان ذوب شدن آن را برای جابجایی آسان فراهم می کند. در دی کلرومتان، تتراهیدروفوران، استونیتریل و دی متیل فرمامید بسیار محلول است، اما در آب نامحلول است. ساختار مولکولی DCC در شکل زیر ارائه شده است:
DCC


فروش DCC دلتاکم

فروشگاه ای آز فعال در حوزه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی و لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی است که آماده فروش DCC در بسته بندی های مقرون به صرفه و با کیفیت ممتاز  و تضمینی در گرید فوق خالص  آزمایشگاهی و از برندهای معتبر  اروپایی به پژوهشگران و دانشگاهیان است.


خرید DCC دلتاکم

کاربر موظف است پیش از اقدام به خرید این کالا، صفحه قوانین و مقررات وبسایت را مطالعه کند. جهت خرید DCC دلتاکم می توانید از بخش "افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر در وبسایت کنید. از طریق واتس اپ با شماره  09925021003 نیز می توانید کالای مورد نظر را  مستقیما از شرکت خریداری کنید.
مشخصات فنی
CAS Number
538-75-0
نام لاتین
N,N′-Dicyclohexylcarbodiimide
فرمول شیمیایی
C13H22N2
جرم مولکولی
206.333 g/mole
نام های مترادف
Dicyclohexylmethanediimine N,N′-Dicyclohexylcarbodiimide DCC, DCCD, DCCI
دمای ذوب
34 °C
دمای جوش
122 °C
شکل ظاهری
پودر کریستالی سفید رنگ
گرید
Extra pure
شرکت تولید کننده
دلتاکم
توضیحات
این کالا با تضمین کیفیت ارائه می شود.
لطفا چند لحظه صبر نمائید

کالاهای مرتبط

        مشتریان گرامی لطفا برای سفارش اسید ها و مایعات، نحوه ی حمل باربری را انتخاب نمایید.         
 
})();