لطفا چند لحظه صبر نمائید

شماره ی پیام رسان ها  فقط جهت شرکت ها و فروش سازمانی 09121419192

CAS No:9005-64-5

تویین 60 (پلی سوربات 60) (نوترون) Polysorbate 60 (Extra pure)


0.0 (0)
بدون دیدگاه 1 پرسش و پاسخ
بسته بندی :

نام مترادف: پلی سوربات 60
ارسال به سراسر کشور

جهت ارتباط مستقیم روی آیکون مرتبط کلیک کنید
تضمین اصالت کالا

آماده ارسال

790,000 تومان

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 1 لیتری

معرفی

معرفی تویین 60

پلی سوربات ها از دسته امولسیفایرها هستند که در برخی داروها و تهیه غذا استفاده می شوند. این مواد اغلب در لوازم آرایشی برای حل روغن های اساسی در محصولات بر پایه ی آب استفاده می شوند. پلی سوربات ها مایعات روغنی مشتق شده از سوربیتان اتوکسیله (مشتق سوربیتول) استری شده با اسیدهای چرب هستند. عمده خرید این ماده برای صنایع غذایی، آرایشی می باشد. سورفکتانت های سری تویین از مشتقات پلی اکسی اتیلن محصولات سری اسپن هستند. سورفکتانت های پلی سوربات آبدوست هستند، عموماً در آب محلول یا قابل پخش هستند و در مایعات معدنی درجات مختلف محلول هستند. آنها به طور گسترده در محصولات مراقبت شخصی استفاده می شوند.

تویین 60 یک هم امولسیفایر روغن در آب برای استفاده در مراقبت از پوست، مراقبت از مو و لوازم آرایشی تزئینی است. به عنوان امولسیفایر روغن در آب مفید است. این گرید امولسیون های پایداری تولید می کند، به ویژه هنگامی که با الکل های ستیل یا استئاریل استفاده می شود. پلی سوربات 60 در کرم ها، ژل ها و محصولات پاک کننده استفاده می شود. نام کامل آن پلی اکسی اتیلن (20) سوربیتان مونو استئارات یا پلی سوربات 60 است که یک ماده مصنوعی است که از واکنش سوربیتول، اسید استئاریک (C18) و اکسید اتیلن ساخته شده است. با توجه به این ساختار، پلی سوربات 60 تعادل آبدوست-لیپوفیل تقریبی 14.9 را تشکیل می دهد. در آب 40 درجه سانتی گراد، حلال های آلی  همانند اتانول، متانول، کلروفرم، دی کلرومتان محلول و در روغن نامحلول است. ساختار مولکولی تویین 60 در شکل زیر ارائه شده است:
ساختار مولکولی تویین 60

پلی سوربات 60 یک عامل غلیظ کننده و مایع روغنی است که در فرمول های آرایشی و مراقبت از پوست استفاده می شود "برای حل شدن در حلالی که در حالت عادی در آن حل نمی شوند. آنها همچنین با کاهش کشش سطحی موادی که باید امولسیون شوند به تشکیل امولسیون کمک می کنند.


کاربرد تویین 60 در محصولات آرایشی، بهداشتی، دارویی و غذایی

  • حل کننده
  • سورفکتانت
  • همگن کننده
  • امولسیفایر
  • پایدار کننده
  • روان کننده
  • ویسکوز کننده
  • اصلاح کننده ویسکوزیته
  • عامل مرطوب کننده
  • ضد بار الکتریکی ساکن

فروش تویین 60 نوترون

فروشگاه ای آز فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی و لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی است که آماده فروش تویین 60 در بسته بندی های مقرون به صرفه و با کیفیت ممتاز در گریدهای صنعتی و آزمایشگاهی و از برندهای معتبر ایرانی، هندی، چینی و اروپایی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید تویین 60 نوترون

جهت خرید تویین 60 نوترون می توانید از بخش "افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر در وبسایت کنید. از طریق واتس اپ با شماره  09925021003 نیز می توانید کالای مورد نظر را  مستقیما از شرکت خریداری کنید.
 
مشخصات فنی
CAS Number
9005-64-5
نام لاتین
Polysorbate 60
فرمول شیمیایی
C58H114O26
جرم مولکولی
1226 g/mole
نام های مترادف
توئین 60
محلولیت
محلول در آب
شکل ظاهری
مایع ویسکوز بی رنگ
گرید
Extra pure
شرکت تولید کننده
نوترون
لطفا چند لحظه صبر نمائید
پرسش‌های متداول

تنها تفاوت بین پلی سوربات 20 و 80، اسید چرب متصل به بخش پلی اکسی اتیلن سوربیتان مولکول استږ این اسید چرب در نوع 20 اسید لوریک و در نوع 80 اسید اولئیک است. با این حال ، پلی سوربات 20 در لوازم آرایشی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. تفاوت اسیدهای چرب باعث می شود پلی سوربات 20 آب دوست تر باشد و بنابراین توانایی ضعیف تری در امولسیون آب با روغن های سنگین تر نسبت به توئین 80 دارد.

کالاهای مرتبط