لطفا چند لحظه صبر نمائید

تویین 60 Extra pure (نوترون) Polysorbate 60


انتخاب بسته بندی :
موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 1 لیتری

توضیحات خلاصه

نام مترادف: پلی سوربات 20

آماده ارسال از 1 روز کاری آینده
360,000تومان
نقد و بررسی بازگشت

معرفی تویین ها

پلی سوربات ها از دسته امولسیفایرها هستند که در برخی داروها و تهیه غذا استفاده می شوند. این مواد اغلب در لوازم آرایشی برای حل روغن های اساسی در محصولات بر پایه ی آب استفاده می شوند. پلی سوربات ها مایعات روغنی مشتق شده از سوربیتان اتوکسیله (مشتق سوربیتول) استری شده با اسیدهای چرب هستند. عمده خرید این ماده برای صنایع غذایی، آرایشی می باشد.

از نظر مولکول، تنها تفاوت بین پلی سوربات 20 و 80، اسید چرب متصل به بخش پلی اکسی اتیلن سوربیتان مولکول استږ این اسید چرب در نوع 20 اسید لوریک و در نوع 80 اسید اولئیک است. با این حال ، پلی سوربات 20 در لوازم آرایشی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. تفاوت اسیدهای چرب باعث می شود پلی سوربات 20 آب دوست تر باشد و بنابراین توانایی ضعیف تری در امولسیون آب با روغن های سنگین تر نسبت به توئین 80 دارد.
 

کاربرد تویین ها در محصولات آرایشی، بهداشتی، دارویی و غذایی

  • حل کننده
  • سورفکتانت
  • همگن کننده
  • امولسیفایر
  • پایدار کننده
  • روان کننده
  • ویسکوز کننده
  • اصلاح کننده ویسکوزیته
  • عامل مرطوب کننده
  • ضد بار الکتریکی ساکن

فروش پلی سوربات 60

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش تویین 60 در بسته بندی های مقرون به صرفه و با کیفیت ممتاز در گریدهای صنعتی و آزمایشگاهی و از برندهای معتبر هندی، چینی و اروپایی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید تویین 60

شما می توانید تویین 60 را با قیمت مناسب در بسته بندی های 50 میلی لیتری، 100 میلی لیتری، 250 میلی لیتری، 500 میلی لیتری، 1 لیتری، 2/5 لیتری، 5 لیتریی و بالاتر از فروشگاه اینترنتی "ای آز" تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.
 
مشخصات فنی بازگشت
CAS Number
9005-64-5
نام لاتین
Polysorbate 60
فرمول شیمیایی
C58H114O26
جرم مولکولی
1226 g/mole
نام های مترادف
توئین 60
محلولیت
محلول در آب
شکل ظاهری
مایع ویسکوز بی رنگ
گرید
Extra pure
شرکت تولید کننده
نوترون
لطفا چند لحظه صبر نمائید

تنها تفاوت بین پلی سوربات 20 و 80، اسید چرب متصل به بخش پلی اکسی اتیلن سوربیتان مولکول استږ این اسید چرب در نوع 20 اسید لوریک و در نوع 80 اسید اولئیک است. با این حال ، پلی سوربات 20 در لوازم آرایشی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. تفاوت اسیدهای چرب باعث می شود پلی سوربات 20 آب دوست تر باشد و بنابراین توانایی ضعیف تری در امولسیون آب با روغن های سنگین تر نسبت به توئین 80 دارد.
مقایسه 0 انصراف