لطفا چند لحظه صبر نمائید

                                                                                                                                                  شماره ی پیام رسان ها  فقط جهت شرکت ها و فروش سازمانی 09121419192


0.0 (0)
بدون دیگاه 1 پرسش و پاسخ
بسته بندی :

به علت ماهیت شیمیایی کالا، خریدار موظف است کلیه دستورالعمل های استعمال مربوطه را مطالعه و با اطلاع کافی به خطرات احتمالی آن را خریداری کند. پوشیدن دستکش، ماسک و عینک آزمایشگاهی الزامیست. از بلیعدن، تماس با پوست و استنشاق خودداری کنید.
گارانتی اصالت کالا
ارسال سریع به سراسر کشور
گارانتی برگشت وجه

آماده ارسال

970,000 تومان
موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 1 لیتری

کالاهای مشابه

معرفی

معرفی اسپن 80

اسپن 80 یک سورفکتانت غیر یونی است که اغلب به عنوان امولسیفایر در مواد غذایی و آرایشی بهداشتی  استفاده می شود. این سورفکتانت یک ترکیب سنتزی کاملا زیست تخریب پذیر بوده و به راحتی در محیط زیست تجزیه و آزاد می شود. از نظر شکل ظاهری این ماده یک ترکیب مایع ویسکوز زرد رنگ بوده که در آب، انواع الکل ها و اسیدهای چرب محلول است. مخلوط تویین 80/اسپن 80 را می توان برای ترکیب الکل با بنزین استفاده کرد. مخلوط Span80/tween 80 تحمل آب مخلوط الکل/بنزین را بهبود می بخشد. این مخلوط از خوردگی فلز در ترکیبات الکل/بنزین جلوگیری می کند. ترکیبات الکل/بنزین به دست آمده را می توان در وسایل نقلیه جرقه زنی استفاده کرد.

به دلیل وجود چنین ویژگی بارز در این ماده از آن برای پایدار کردن سیستم های امولسیونی آب در روغن به عنوان امولیسفایر و روغن در آب به عنوان امولیسفایر کمکی استفاده می شود. همچنین از این ماده برای پخش یکنواخت پیگمنت های غیرقطبی و در فرآیندهای پوشش دهی صنعتی به عنوان ماده پایدار کننده استفاده می شود. سورفکتانت پلی سوربات 80 یک ترکیب کاملا زیستی بر پایه اسید چرب طبیعی (اولئیک اسید) و سوربیتول الکل قند است. وجود بخش استر سوربیتان به عنوان عامل پایدار کننده در سیستم های امولسیونی آب در روغن بسیار موثر است. این ویژگی به ویژه هنگامی که همراه با مشتقات اتوکسیله استفاده می شود دو چندان است. ساختار شیمیایی اسپن 80 در شکل زیر ارائه شده است:
ساختار شیمیایی اسپن 80
 


کاربرد اسپن 80 در صنایع

  • اسپن 80 به دلیل ثابت آب دوستی / آب گریزی پایین به عنوان یک امولیسفایر قوی در سیستم های امولیسونی آب در روغن و روغن در آب جهت فرمولاسیون لوازم آرایشی بهداشتی، روغن های نفتی، پلاستیک ها، پوشش ها و منسوجات استفاده می شود. 
  • این ماده به دلیل خاصیت امولسیفایر کنندگی غیر یونی برای تهیه مواد غذایی استفاده می شود. به عنوان مثال از این ماده در تهیه بستنی به مقدار 0/5 درصد اضافه شده تا علاوه بر تازگی و نرم بودن بستنی، میزان مقاومت آن را در برابر ذوب شدن افزایش می دهد. همچنین مقداری از این ماده را به شیر اضافه کرده تا از پوشش کامل قطرات روغن توسط پروتئین های شیر جلوگیری کند.
  • در داروسازی از این ترکیب به عنوان یک داروی کمکی برای تهیه و تجویز داروهای پایه آبی استفاده می شود. همچنین برای تهیه داروی آمیدون ضدریتمی استفاده می شود. به عنوان یک ماده موثر کمکی برای تهیه واکسن آنفولانز و حتی داروهای کووید 19 نیز در کشورهای پیشرو استفاده می شود. یکی دیگر از کاربردهای اصلی در حوزه  دارویی این ماده به عنوان عامل گرانولی کردن مواد دارویی جهت تثبیت پایداری ماده موثره و مواد جانبی استفاده می شود.
  • برای شناسایی سویه و ایزوله مایکوباکتری های حاوی لیپاز استفاده می شود. در اثر اضافه کردن اسپن 80 به همراه فنول قرمز به محیط، باکتری تغییر رنگ داده و به راحتی شناسایی می شود.
  • اسپن 80 یک روان کننده زیست تخریب پذیر و نرم کننده الیاف در صنعت نساجی است.
     

فروش اسپن 80 نوترون

فروشگاه ای آز فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی و لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی است که آماده فروش اسپن 80 در بسته بندی های مقرون به صرفه و با کیفیت ممتاز در گریدهای صنعتی و آزمایشگاهی و از برندهای معتبر ایرانی، هندی، چینی و اروپایی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید اسپن 80 نوترون

جهت خرید اسپن 80 نوترون می توانید از بخش "افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر در وبسایت کنید. از طریق واتس اپ با شماره  09925021003 نیز می توانید کالای مورد نظر را  مستقیما از شرکت خریداری کنید..
 
مشخصات فنی
CAS Number
1338-43-8
نام لاتین
Span® 80
فرمول شیمیایی
C₂₄H₄₄O₆
جرم مولکولی
428.60 g/mole
نام های مترادف
Sorbitan monooleate
محلولیت
محلول در آب
شکل ظاهری
مایع ویسکوز زرد رنگ
گرید
USP
شرکت تولید کننده
نوترون
لطفا چند لحظه صبر نمائید
پرسش‌های متداول

اسپن ها کمتر در آب محلول هستند در حالی که توئین ها بسیار محلول در آب هستند. اگرچه، آنها در ویسکوزیته متفاوت هستند، به عنوان مثال، اسپن 20 چسبناک تر (ویسکوزتر) از اسپن 80 است. 
مقایسه سریع
لطفا چند لحظه صبر نمائید
})();