لطفا چند لحظه صبر نمائید
مشتری گرامی، در حال حاضر ارسال سفارشات بالاتر از یک میلیون تومان برای کلیه ی شهرهای ایران رایگان می باشد به استثناء کالاهای حجیم، سنگین و مایعات

آمونیوم دی هیدروژن فسفات (نوترون) Ammonium dihydrogen phosphate (Extra pure)


0.0 (0)
بدون دیگاه
بسته بندی :
آماده ارسال از 1 روز کاری آینده

684,000 تومان
موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 1 کیلوگرمی

معرفی

معرفی و کاربرد آمونیوم دی هیدروژن فسفات

آمونیوم دی هیدروژن فسفات با فرمول شیمیایی NH4H2PO4 دارای جرم مولکولی 115.03 می باشد. آمونیوم دی هیدروژن فسفات به صورت پودر سفید رنگ می باشد و قابلیت حل شدن در آب را دارد که به طور عمده به عنوان کود شیمیایی در صنعت کشاورزی استفاده می شود. همچنین به عنوان یک افزودنی در برخی از سیگارها، به عنوان ماده مغذی مخمر در تولید آب میوه و آبجو، به عنوان افزایش دهنده نیکوتین در نوشیدنی های انرژی زا ، به عنوان بازدارنده آتش ( باعث کاهش دمای احتراق مواد )، در تصفیه شکر، لحیم کاری قلع، مس و روی، و نیز فرآوری پشم به کار می رود.

 

فروش آمونیوم دی هیدروژن فسفات

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش آمونیوم دی هیدروژن فسفات با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید آمونیوم دی هیدروژن فسفات

شما می توانید سدیم آمونیوم دی هیدروژن فسفات را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی
CAS Number
7722-76-1
نام لاتین
Ammonium dihydrogen phosphate
فرمول شیمیایی
H6NO4P
جرم مولکولی
115.025 g/mole
گرید
Extra pure
شرکت تولید کننده
نوترون
لطفا چند لحظه صبر نمائید