لطفا چند لحظه صبر نمائید
مشتری گرامی، در حال حاضر ارسال سفارشات بالاتر از 1،200،000 تومان برای کلیه ی شهرهای ایران رایگان می باشد به استثناء کالاهای حجیم، سنگین و مایعات

گیمسا (نوترون) Giemsa stain


0.0 (0)
بدون دیگاه
بسته بندی :

به علت ماهیت شیمیایی کالا، خریدار موظف است کلیه دستورالعمل های استعمال مربوطه را مطالعه و با اطلاع کافی به خطرات احتمالی آن را خریداری کند. پوشیدن دستکش، ماسک و عینک آزمایشگاهی الزامیست. از بلیعدن، تماس با پوست و استنشاق خودداری کنید.
معرف رنگی گیمسا (پودری)
گارانتی اصالت کالا
ارسال سریع به سراسر کشور
گارانتی برگشت وجه

آماده ارسال از 1 روز کاری آینده

180,000 تومان
موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 5 گرمی بسته بندی : 10 گرمی بسته بندی : 25 گرمی

معرفی

معرفی معرف رنگی گیمسا

رنگ گیمسا، به نام شیمی دان و باکتری شناس آلمانی گوستاو گیمسا نامگذاری شده است ، نوعی رنگ اسید نوکلئیک است که در سیتوژنتیک و برای تشخیص هیستوپاتولوژیک مالاریا و انگل های دیگر استفاده می شود. رنگ گیمسا (متیلن بلو، آزور و ائوزین) یکی از محبوب‌ترین و رایج‌ترین رنگ‌های میکروسکوپی در دنیا است که در هماتولوژی (خون‌شناسی)، هیستولوژی (بافت شناسی)، سیتولوژی، باکتریولوژی و همچنین برای تعیین جواب آزمایش در آزمایشگاه‌ها (IVD) مورد استفاده قرار می‌گیرد. رنگ گیمسا به دلیل فرمول منحصر به فردی که دارد، به عنوان یک رنگ همه کاره در آزمایش‌ها شناخته شده است. 
معرف گیمسا به  رنگ سبز تیره مایل به مشکی در حالت جامد یا کریستالی است و در حالت محلول به رنگ آبی تیره مایل به مشکی یا آبی مایل به بنفش است.
 

کاربردهای رنگ آمیزی گیمسا

  • لام خون محیطی (PBS )
  • آسپیراسیون مغز استخوان (BMA )
  • لام بیوپسی معده( برای دیدن باکتری هلیکوباکترپیلوری)
  • بیوپسی دئودنوم (در فردی که سوءجذب با عامل ژیاردیا دارد با علائم اسهال مزمن و دفع گاز)
  • بیوپسی پوست مشکوک به عفونت سالک (لشمانیازیس)
  • شناسایی برخی باکتری‌ها مانند ریکتزیا
  • شمارش گلبول‌های سفید و قرمز

فروش معرف رنگی گیمسا

فروشگاه ای آز فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی است که آماده فروش معرف رنگی گیمسا با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از منابع ایرانی، چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 1 گرمی، 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید معرف رنگی گیمسا

شما می توانید معرف رنگی گیمسا را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی ای آز در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.
مشخصات فنی
نام لاتین
Giemsa stain
شکل ظاهری
پودری
شرکت تولید کننده
نوترون
لطفا چند لحظه صبر نمائید
        مشتریان گرامی لطفا برای سفارش اسید ها و مایعات، نحوه ی حمل باربری را انتخاب نمایید.         
 
})();