لطفا چند لحظه صبر نمائید
مشتریان گرامی به علت عدم فعالیت باربری ها ارسال سفارشات تا تاریخ 24 اسفند ماه می باشد پس از آن در صورت ثبت سفارش پردازش سفارشات از تاریخ 14 فروردین ماه خواهد بود

گیره فیشر (پروانه ای) فلزی Burette Clamp (Fisher Type)


0.0 (0)
بدون دیگاه

گیره بورت آزمایشگاهی
گارانتی اصالت کالا
ارسال سریع به سراسر کشور
گارانتی برگشت وجه

آماده ارسال

235,000 تومان
معرفی

معرفی و کاربرد گیره فیشر

برای کار راحت با بورت آزمایشگاهی، نیاز است که آن را به صورت عمود روی میله و پایه فیکس کرد، برای این منظور از گیره بورت استفاده می شود. گیره بورت را گیره فیشر یا پروانه ای نیز می گویند. 
 

روش کار با گیره پروانه ای

گیره بورت را با پیچ وسط آن به به میله و پایه متصل کنید. از استحکام آن اطمینان حاصل کرد تا در حین آزمایش، بورت سقوط نکند.دو بازوی چنگک مانند  گیره فیشر را از هم باز کنید و به آرامی بورت آزمایشگاهی را بین آنها قرار دهید.  هنگام محکم کردن پیچ گیره باید توجه داشت که سفت کردن بیش از حد، سبب شکستن بورت خواهد شد. 
 

فروش گیره فیشر آزمایشگاهی

فروشگاه "ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی است که آماده فروش گیره پروانه ای یا فیشر آزمایشگاهی با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید گیره فیشر آزمایشگاهی

شما می توانید گیره بورت آزمایشگاهی را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی ای آز تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 

مشخصات فنی
جنس
فلزی
نام لاتین
Burette Clamp (Fisher Type)
نام های مترادف
گیره بورت، گیره پروانه ای آزمایشگاهی
شرکت تولید کننده
چین
لطفا چند لحظه صبر نمائید
})();