لطفا چند لحظه صبر نمائید

                                                                                                                                                  شماره ی پیام رسان ها  فقط جهت شرکت ها و فروش سازمانی 09121419192


0.0 (0)
بدون دیگاه

گارانتی اصالت کالا
ارسال سریع به سراسر کشور
گارانتی برگشت وجه

موجود نیست
متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید
معرفی
معرفی و کاربرد پلی وینیل پیرولیدین K60:
پلی وینیل پیرولیدون (PVP) یک پلی آمید محلول در آب است. PVP تجاری قابل دسترس به چهار درجه ویسکوزیته تقسیم می شود با توجه به مقدار فشار K (ارزش Fikentscher K): K-15، K-30، K-60، K-90، با وزن متوسط مولکولی 10،000، 40000، 160000 و 360000 به ترتیب. مقدار K یا وزن مولکولی یک عامل مهم است که خواص مختلف PVP را تعیین می کند. پلی وینیل پیرولیدون (PVP) در آب، حلال های حل شده، الکل، آمین، نیترو-پارافین و اسید های چرب با کم مولکولی حل شده است و با اکثر نمک های غیر معدنی و رزین های مختلف محلول است. در استون و اتر نامحلول است. PVP هیدروسکوپیک و پایداری حرارتی خوب است و می تواند در انواع مختلف حلال های آلی حل می شود و نقطه ذوب بالا دارد. اضافه کردن برخی از پلیمرهای طبیعی یا مصنوعی یا ترکیبات ارگانیک می تواند به طور موثری هیپروپلاستی و نرمی PVP را تنظیم کند. PVP مستعد واکنش شیمیایی نیست.

شکل پودری PVP سفید یا شیری رنگ است که می تواند تا 40% وزنش، رطوبت محیط را جذب کند. به دلیل حضور حلقه آمیدی بسیار قطبی و امکان تشکیل پیوند هیدروژنی، این پلیمر در آب و بسیاری از حلال های قطبی دیگر حل می شود. پوویدون در PHهای مختلف پایدار است و پایداری حرارتی خوبی دارد. این پلیمر وینیلی زیست تخریب پذیر نیست اما زیست سازگاری خوبی دارد. پوویدون در صنایع غذایی گاهی با نام تجاری پلی کلار (Polyclar) یا پلاسدون (Plasdone) شناخته می شود.

فروش پلی وینیل پیرولیدین K60:
"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش پلی وینیل پیرولیدون K60 با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.

خرید پلی وینیل پیرولیدین K60:
شما می توانید پلی وینیل پیرولیدون K60 را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.
مشخصات فنی
CAS Number
9003-39-8
نام لاتین
Polyvinylpyrrolidone
فرمول شیمیایی
(C6H9NO)n
نام های مترادف
PVP-K60
محلولیت
محلول در آب
رنگ
سفید
لطفا چند لحظه صبر نمائید
})();