لطفا چند لحظه صبر نمائید
مشتریان گرامی به علت عدم فعالیت باربری ها ارسال سفارشات تا تاریخ 24 اسفند ماه می باشد پس از آن در صورت ثبت سفارش پردازش سفارشات از تاریخ 14 فروردین ماه خواهد بود

پلیت پلاستیکی استریل تک خانه (پتری دیش)، قطر 10 سانتیمتری (فرازبین)


0.0 (0)
بدون دیگاه
نوع :

نام دیگر: پتری دیش کشت میکروبی
قطر: ده سانتیمتر
استریل شده با اشعه گاما
تک خانه

آماده ارسال

95,000 تومان
موجودی ترکیبی کالا

نوع : بسته 30 عددی نوع : کارتن 850 عددی

معرفی

معرفی پلیت پلاستیکی استریل

نام دیگر پتری دیش پلاستیکی، پلیت یکبار مصرف پلاستیکی می باشد که در آزمایشگاه های میکروبیولوژی و کشت سلولی استفاده می شود. پتری دیش پلاستیکی ظروف بشقاب مانندی با عمق کم است که دارای درب است. علاوه بر کشت سلولی برای ذخیره کردن و حمل مواد نیز مورد استفاده قرار می گیرند. پلیت یک بار مصرف جهت نگهداری محیط های کشت و کشتهای میکروبی از آن استفاده می شود. این پلیت ها به صورت بسته بندی 30 عددی است که استریل شده با اشعه گاما می باشد. پلیت پلاستیکی در اندازه های ۶ – ۸ – ۱۰ سانتیمتری موجود می باشد.


ویژگی های پلیت پلاستیکی استریل

  • قطر: ده سانتیمتر
  • استریل شده با اشعه گاما
  • تک خانه

فروش پلیت پلاستیکی استریل

فروشگاه اینترنتی ای آز فعال در حوزه فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی است که آماده فروش پلیت پلاستیکی استریل با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید پلیت پلاستیکی استریل

شما می توانید پلیت دیش پلاستیکی استریل را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی ای آز در اندازه های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

مشخصات فنی
نام های مترادف
پتری دیش
رنگ
بی رنگ
توضیحات
قطر: 10 سانتی متری، استریل
لطفا چند لحظه صبر نمائید
})();