لطفا چند لحظه صبر نمائید
CAS No:304-59-6

پتاسیم سدیم تارتارات (نمک راشل) (نوترون) (Extra pure) Potassium sodium tartrate


0.0 (0)
بدون دیگاه
بسته بندی :

خریدار موظف است کلیه دستورالعمل های مربوطه را مطالعه و با اطلاعات کافی آن را خریداری کند.
نام رایج: نمک راشل
گارانتی اصالت کالا
ارسال سریع به سراسر کشور
گارانتی برگشت وجه

آماده ارسال

740,000 تومان
موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 1 کیلوگرمی

معرفی

پتاسیم سدیم تارتارات

سدیم پتاسیم تارتارات یا نمک راشل که از نمکهای دوتایی اسید تارتار است دارای ظاهری سوزنی شکل است. نمک راشل بعلت خاصیت پیزوالکتریک، استفاده گسترده ای در گرافونهای کریستالی، میکروفونها و بلندگوها دارد. از خصوصیات سدیم پتاسیم تارتارات می توان قابلیت انحلال پذیری بالای آن آب را ذکر کرد. همچنین از این ماده در صنعت آبکاری الیکتریکی به عنوان ماده اولیه استفاده می شود و در پروسه نقره ای کردن آینه نیز بکار برده می شود. در کاغذ سیگار به عنوان یک شتاب دهنده احتراق (شبیه به یک اکسید کننده) به کار می رود. در پزشکی از آن به عنوان یک داروی ملین استفاده می شود. پتاسیم سدیم تارتارات در صنایع غذایی نیز مهم است زیرا به عنوان مهار کننده یون های فلزی و بافر در این صنعت ایفای نقش می کند.
 

فروش پتاسیم سدیم تارتارات

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش پتاسیم سدیم تارتارات با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید پتاسیم سدیم تارتارات

شما می توانید پتاسیم سدیم تارتارات را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.
مشخصات فنی
CAS Number
304-59-6
نام لاتین
Potassium sodium tartrate
فرمول شیمیایی
KNaC4H4O6
نام های مترادف
نمک راشل
دمای ذوب
75 °C
محلولیت
محلول در آب
دمای جوش
220 °C
شکل ظاهری
پودر کریستالی بی رنگ
گرید
Extra pure
شرکت تولید کننده
نوترون
لطفا چند لحظه صبر نمائید

کالاهای مرتبط

})();