لطفا چند لحظه صبر نمائید

پتاسیم دی هیدروژن فسفات Extra pure (نوترون) 7778-77-0 Potassium dihydrogenphosphate (KDP)

دسته‌بندی: نمک ها
برند: نوترون
0.0 (0)

انتخاب بسته بندی :
موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 1 کیلوگرمی بسته بندی : 5 کیلوگرمی بسته بندی : 10 کیلوگرمی

توضیحات خلاصه

نام دیگر: مونو پتاسیم فسفات، پتاسیم مونو بازیک فسفات

آماده ارسال از 1 روز کاری آینده
370,000تومان
نقد و بررسی بازگشت

معرفی و کاربرد مونو پتاسیم فسفات

مونو پتاسیم فسفات که به پتاسیم دی هیدروژن فسفات (MKP یا KDP) معروف است یک ماده معدنی و به شکل پودر سفید رنگ است. دی پتاسیم فسفات از طریق خنثی سازی نسبی اسید فسفریک با دو معادل کلرید پتاسیم به صورت تجاری تولید می شود. این ماده دارای خاصیت اسیدی است که این خاصیت به جذب نیتروژن، فسفر و سایر عناصر ریز معدنی خاک یا محلول کمک می کند. پتاسیم دی هیدروژن فسفات اغلب به عنوان کود، افزودنی غذایی و عامل بافر کننده استفاده می شود. این ماده در آب محلول است. مونو پتاسیم فسفات به عنوان کود (منبع فسفر و پتاسیم)، افزودنی غذایی، قارچ کش و بافر کننده مورد استفاده قرار می گیرد. هنگامی که مونو پتاسیم فسفات با کودهای اوره و آمونیوم فسفات مخلوط می شود با به حداقل رساندن اسیدیته از خروج آمونیاک جلوگیری می کند. همچنین آن به عنوان یک امولسیون کننده، تثبیت کننده، و بافت ساز عمل می کند. مونو پتاسیم فسفات یک عامل بافر کننده و عامل کیلیت به ویژه برای کلسیم موجود در محصولات شیر نیز است.
 

فروش پتاسیم دی هیدروژن فسفات

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش مونو پتاسیم فسفات با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید پتاسیم دی هیدروژن فسفات

شما می توانید مونو پتاسیم فسفات را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی بازگشت
CAS Number
7778-77-0
نام لاتین
Monopotassium phosphate (MKP)
فرمول شیمیایی
KH2PO4
جرم مولکولی
136.086 g/mole
نام های مترادف
Monobasic potassium phosphate
دمای ذوب
252.6 °C
دمای جوش
400 °C
محلولیت
محلول در آب
شکل ظاهری
پودر سفید
گرید
Extra pure
شرکت تولید کننده
نوترون
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف