لطفا چند لحظه صبر نمائید

نین هیدرین Extra pure (نوترون) Ninhydrin

برند: نوترون
0.0 (0)

انتخاب بسته بندی :
موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 10 گرمی بسته بندی : 100 گرمی

آماده ارسال از 1 روز کاری آینده
340,000تومان
نقد و بررسی بازگشت

معرفی و کاربرد نین هیدرین

نین هیدرین با فرمول شیمیایی C9H6O4 و شکل ظاهری کریستال های زرد رنگ در آزمایشگاه بیوشیمی جهت شناسایی اسید های آمینه به کار می رود. کمپلکس ایجاد شده طی اتصال نین هیدرین با آمینواسید پرولین به دلیل نداشتن آمین آزاد زرد رنگ است اما رنگ ایجاد شده برای باقی آمینو اسید ها ارغوانی می باشد.

همچنین دیگر استفاده این محصول جهت نظارت بر محافظت در سنتز پپتید فاز جامد تست Kaiser استفاده شود. این زنجیره از طریق انتهای C خود به تکیه گاه جامد متصل می شود و انتهای N از آن خارج می شود. وقتی از نیتروژن محافظت می شود آزمایش نین هیدرین باعث آبی شدن می شود. باقیمانده های اسید آمینه با محافظت از انتهای N خود متصل می شوند بنابراین اگر باقیمانده بعدی با موفقیت بر روی زنجیر جفت شده باشد آزمایش نتیجه ای بی رنگ یا زرد می دهد.

 

فروش نین هیدرین

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش نین هیدرین با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید نین هیدرین

شما می توانید نین هیدرین را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی بازگشت
CAS Number
485-47-2
نام لاتین
Ninhydrin
فرمول شیمیایی
C9H6O4
جرم مولکولی
178.143 g/mole
دمای ذوب
250 °C
محلولیت
محلول در آب
شکل ظاهری
پودر سفید
گرید
Extra pure
شرکت تولید کننده
نوترون
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف