لطفا چند لحظه صبر نمائید

شماره ی پیام رسان ها  فقط جهت شرکت ها و فروش سازمانی 09121419192

CAS No:17372-87-1

محلول ائوزین Y (نوترون) Eosin Y


0.0 (0)
بدون دیدگاه
بسته بندی :

به علت ماهیت شیمیایی کالا، خریدار موظف است کلیه دستورالعمل های استعمال مربوطه را مطالعه و با اطلاع کافی به خطرات احتمالی آن را خریداری کند. پوشیدن دستکش، ماسک و عینک آزمایشگاهی الزامیست. از بلیعدن، تماس با پوست و استنشاق خودداری کنید.
گارانتی اصالت کالا
ارسال سریع به سراسر کشور
گارانتی برگشت وجه

جهت ارتباط مستقیم روی آیکون مرتبط کلیک کنید
تضمین اصالت کالا

آماده ارسال

380,000 تومان

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 250 میلی لیتری بسته بندی : 1 لیتری

معرفی

معرفی ائوزین Y

ائوزین به ترکیب اسیدی فلورسنتی می گویند که با ترکیبات بازی یا ائوزینوفیلیک مانند پروتئین هایی حاوی اسید های آمینه آرژنین و لیزین متصل شده و نمک هایی را تشکیل می دهد که در نتیجه اثر برم بر روی فلورسئین، به رنگ قرمز تیره یا صورتی رنگ می گیرند. علاوه بر رنگ آمیزی پروتئین ها در سیتوپلاسم توسط ائوزین ، می توان از آن برای رنگ کردن کلاژن و فیبرهای عضلانی به منظور بررسی در زیر میکروسکوپ استفاده کرد. ساختارهایی که به راحتی با ائوزین رنگ آمیزی می شوند ، ائوزینوفیل نامیده می شوند.

دو ترکیب بسیار مشابه با ائوزین وجود دارد که معمولاً به آنها نیز ائوزین گفته می شود. یکی از آن ها Eosin Y است که اغلب در بافت شناسی استفاده می شود و رنگ آن زرد کمرنگ است. Eosin Y یک تترا برومو است که از فلورسئین مشتق شده است.

فروش ائوزین Y

فروشگاه ای آز فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی است که آماده فروش ائوزین Y با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از منابع ایرانی، چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های متنوع به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید ائوزین Y

شما می توانید ائوزین Y را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی ای آز در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی
CAS Number
17372-87-1
نام لاتین
Eosin Y
فرمول شیمیایی
C20H6Br4Na2O5
جرم مولکولی
647.89 g/mole
دمای ذوب
295.5 °C
شکل ظاهری
محلول
شرکت تولید کننده
نوترون
لطفا چند لحظه صبر نمائید