لطفا چند لحظه صبر نمائید

متیل رد Methyl red

دسته‌بندی: معرف ها
برند: مرک
0.0 (0)

موجود نیست

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی بازگشت

معرفی و کاربرد متیل رد:

معرف متیل رد یک اندیکاتور pH است که در محدوده بین pH= 6 زرد pH= 4.4قرمز واکنش نشان می دهد. اسیدیته ای که در آن معرف متیل رد قادر است تا تغییر رنگ ایجاد نماید بسیار کمتر از سایر معرفهای بیولوژیکی بوده و تنها در مجاورت اسیدیته بالا، در مسیر تخمیر چند اسید از گلوکز می تواند ایجاد واکنش نماید.
 

کاربرد ماده متیل رد در صنایع:

در میکروبیولوژی، از متیل قرمز در تست متیل رد (MR test) استفاده می‌شود. به منظور تعیین هویت باکتری‌های تولید کنندهٔ اسیدهای پایدار توسط مکانیسم‌های تخمیر اسیدی مخلوط گلوکز کاربرد دارد.
 

فروش متیل رد:

فروشگاه ای آز فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی است که آماده فروش متیل رد با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از منابع ایرانی، چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 1 گرمی، 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید متیل رد:

شما می توانید متیل رد را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی ای آز در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.
 
مشخصات فنی بازگشت
CAS Number
493-52-7
نام لاتین
Methyl red
فرمول شیمیایی
C15H15N3O2
جرم مولکولی
269.304 g/mole
چگالی
0.791 g/mL
دمای ذوب
179 °C
طول موج جذبی
410 nm
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف