لطفا چند لحظه صبر نمائید

سوند گاواژ موش آزمایشگاهی (مایس) Oral Gavage Feeding Reusable Steel


0.0 (0)
بدون دیگاه

گارانتی اصالت کالا
ارسال سریع به سراسر کشور
گارانتی برگشت وجه

آماده ارسال

معرفی

معرفی سوند گاواژ موش آزمایشگاهی

از سوند گاواژ مخصوص حیوانات آزمایشگاهی مانند: رت یا موش سوری (مایس) ،برای خوراندن انواع دارو یا محلول برای بررسی اثرات و مطالعه ی آن از جمله آزمایشات پری کلینیکال در حیوانات آزمایشگاهی استفاده می شود. برای این منظور ابتدا حیوان را در تانک مخصوص بیهوشی با مقداری دی اتیل اتر بیهوش کرده ( قرار گیری به مدت 30 ثانیه در تانک کافی می باشد) و سپس با دستکش مخصوص چرمی (راست دستان بادست چپ و بالعکس) دارو یا محلول خود را باکمک سرنگ انسولین متصل به سوند گاواژ با زاویه ی مناسب در حدود 30 درجه با دهان حیوان داخل مری حیوان کرده به آرامی و بدون آسیب زدن و دارو یا محلول را تزریق میکنیم. برای اطلاعات بیشتر یا تخصصی با فروشگاه ای آز تماس حاصل نمایید.
 

ویژگی سوند گاواژ موش آزمایشگاهی

  • مقاوم به خوردگی
  • قابلیت استریل شدن
  • مقام در برابر زنگ زدگی

فروش سوند گاواژ موش آزمایشگاهی

فروشگاه "ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی است که آماده فروش سوند گاواژ مخصوص حیوانات آزمایشگاهی با بهترین قیمت و کیفیت ممتاز به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید سوند گاواژ موش آزمایشگاهی

شما می توانیدسوند گاواژ مخصوص حیوانات آزمایشگاهی  را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی ای آز تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 

مشخصات فنی
جنس
فلزی
نام لاتین
Gavage
شرکت تولید کننده
چین
لطفا چند لحظه صبر نمائید
})();