لطفا چند لحظه صبر نمائید

شماره ی پیام رسان ها  فقط جهت شرکت ها و فروش سازمانی 09121419192

CAS No:7786-81-4

سولفات نیکل Extra pure (نوترون) Nickel (II) sulfate


0.0 (0)
بدون دیدگاه
بسته بندی :

به علت ماهیت شیمیایی کالا، خریدار موظف است کلیه دستورالعمل های استعمال مربوطه را مطالعه و با اطلاع کافی به خطرات احتمالی آن را خریداری کند. پوشیدن دستکش، ماسک و عینک آزمایشگاهی الزامیست. از بلیعدن، تماس با پوست و استنشاق خودداری کنید.
گارانتی اصالت کالا
ارسال سریع به سراسر کشور
گارانتی برگشت وجه

جهت ارتباط مستقیم روی آیکون مرتبط کلیک کنید
تضمین اصالت کالا

آماده ارسال

1,100,000 تومان

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 1 کیلوگرمی

معرفی

معرفی و کاربرد سولفات نیکل

سولفات نیکل یک ترکیب شیمیایی غیر آلی (معدنی) می باشد که در آزمایشگاه از واکنش فلز نیکل یا نیکل اکسید با اسید سولفوریک تهیه می شود. این ترکیب به دو صورت می باشد: اگر دارای هفت مولکول آب باشد به صورت کریستال های سبز رنگ و در صورت خشک شدن و از دست رفتن آب (انیدرید) به صورت ماده سفید رنگ متمایل به سبز می باشد. عمده کاربرد سولفات نیکل در صنایع تولید مواد تثبیت کننده رنگ در رنگرزی و چاپ منسوجات، صنایع آبکاری نیکل جهت صیقل دادن، پوشش رنگ ها و جلا دادن، در صنایع کاشی و سرامیک و جهت سیاه کردن روی و برنز می باشد.

 

فروش سولفات نیکل

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش سولفات نیکل با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید سولفات نیکل

شما می توانید سولفات نیکل را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی
CAS Number
7786-81-4
نام لاتین
Nickel(II) sulfate (Anhydrous)
فرمول شیمیایی
NiSO4
جرم مولکولی
154.75 g/mole
دمای ذوب
100 °C
دمای جوش
840 °C
محلولیت
محلول در آب
شکل ظاهری
پودر زرد رنگ
گرید
Extra pure
شرکت تولید کننده
نوترون
لطفا چند لحظه صبر نمائید