لطفا چند لحظه صبر نمائید

شماره ی پیام رسان ها  فقط جهت شرکت ها و فروش سازمانی 09121419192

CAS No:7681-53-0

سدیم هیپوفسفیت Extra pure (نوترون) Sodium hypophosphite


0.0 (0)
بدون دیدگاه
بسته بندی :

خریدار موظف است کلیه دستورالعمل های مربوطه را مطالعه و با اطلاعات کافی آن را خریداری کند.
گارانتی اصالت کالا
ارسال سریع به سراسر کشور
گارانتی برگشت وجه

جهت ارتباط مستقیم روی آیکون مرتبط کلیک کنید
تضمین اصالت کالا

آماده ارسال از 1 روز کاری آینده

1,100,000 تومان

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 1 کیلوگرمی

معرفی

معرفی و کاربرد سدیم هیپو فسفیت

هیپوفسفیت سدیم که به عنوان سدیم فسفینات نیز شناخته می شود نمک سدیم هیپوفسفر اسید است و اغلب به عنوان مونو هیدرات یافت می شود. هیپوفسفیت سدیم به صورت پودر جامد سفید رنگ یا بلور های بی رنگ می باشد. بی بو است و طعم تلخ و شور دارد. در آب نسبتاً محلول است. 

هیپوفسفیت سدیم عمدتا برای آبکاری الکترولس نیکل استفاده می‌شود. با استفاده از این روش، یک فیلم پایدار نیکل-فسفور برای پوشش و آبکاری موادی با سطوح ناصاف در زمینه هایی مانند اویونیک و میدان نفتی استفاده می‌شود. سدیم هیپوفسفیت به عنوان یک کاهش‌دهنده قادر به کاهش یون‌های نیکل محلول به نیکل فلزی در مواد فلزی و همچنین مواد پلاستیکی است. در مواد پلاستیکی ماده مورد استفاده باید با ذرات ریز پالادیوم فعال شود. رسوب نیکل حاصل از این فرایند حاوی ۱۵٪ فسفر است. این ماده نیز در صنایع غذایی به عنوان افزودنی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 

نکات ایمنی کار با سدیم هیپوفسفیت

  • چنان چه این ماده شیمایی دچار حریق شود، در مدت زمان کوتاهی گازهای سمی فسفین و اکسیدهای فسفر را در محیط رها می کند که بسیار خطرناک و سمی هستند.
  • در حین کار و انجام آزمایش با سدیم هیپوفسفیت حتما لباس مناسب به تن داشته باشید و از عینک ایمنی و دستکش مخصوص استفاده نمایید.
  • به علت خاصیت اکسید کنندگی بالای این ماده شیمایی، سدیمهیپوسفیت ، بایستی در یک حای خشک و خنگ قرار گیرد.
  • اگر این ماده شیمایی در مجاورت مواد دیگر قرار گیرد می تواند تجزیه شده و در انجام این پروسه اگر حرارتی در میان باشد گاز سمی فسفین تولید می شود. این گاز سمی می تواند دستگاه تنفسی انسان را به خطر اندازد و سوزش شدیدی را در آن ایجاد نماید.

فروش سدیم هیپو فسفیت

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش سدیم هیپو فسفیت با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید سدیم هیپو فسفیت

شما می توانید سدیم هیپو فسفیت را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی
CAS Number
7681-53-0
نام لاتین
Sodium hypophosphite
فرمول شیمیایی
NaPO2H2
جرم مولکولی
87.98 g/mole
نام های مترادف
Sodium phosphinate
دمای ذوب
310 °C
محلولیت
محلول در آب
شکل ظاهری
پودر سفید
گرید
Extra pure
شرکت تولید کننده
نوترون
لطفا چند لحظه صبر نمائید