لطفا چند لحظه صبر نمائید

                                                                                                                                                  شماره ی پیام رسان ها  فقط جهت شرکت ها و فروش سازمانی 09121419192

CAS No:7632-00-0

سدیم نیتریت (نوترون) Sodium nitrite


0.0 (0)
بدون دیگاه
بسته بندی :

به علت ماهیت شیمیایی کالا، خریدار موظف است کلیه دستورالعمل های مربوطه را مطالعه و با اطلاعات کافی آن را خریداری کند.
گارانتی اصالت کالا
ارسال سریع به سراسر کشور
گارانتی برگشت وجه

آماده ارسال از 1 روز کاری آینده

370,000 تومان
موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 1 کیلوگرمی

معرفی

معرفی و کاربرد سدیم نیتریت

نیتریت سدیم یک ترکیب غیر آلی با فرمول شیمیایی NaNO2 است. این یک پودر کریستالی سفید تا کمی مایل به زرد است که در آب بسیار محلول است و نمناک است. همچنین توسط اکسیژن موجود در هوا به نیترات سدیم ، NaNO3 به آرامی اکسید می شود. این ترکیب یک عامل کاهنده قوی است. از نظر صنعتی، مهمترین نمک نیتریت است. این ماده پیش ساز انواع ترکیبات آلی مانند داروسازی، رنگ ها و سموم دفع آفات است، اما احتمالاً بیشتر به عنوان یک ماده افزودنی غذایی در گوشت های فرآوری شده و (در برخی کشورها) در محصولات ماهی شناخته می شود.

نیتریت سدیم خاصیت ضد میکروبی در مقدار کم دارد و جهت ایجاد طعم، عطر و رنگ مورد استفاده قرار می گیرد. ترکیبات نیتریتی و نیتراتی به جهت ممانعت از رشد میکروارگانیسم ها، به خصوص کلستریدیوم بوتولینوم و ایجاد رنگ صورتی و طعم مناسب در گوشت های عمل آوری شده، استفاده می شود. سم بوتولینوم یکی از خطرناک ترین ترکیبات سمی می باشد که پانزده هزار برابر خطرناک تر از گاز اعصاب می باشد. بیشترین اثر نیتریت در ممانعت از رشد کلستریدیوم بوتولینوم در pH بین ۵ تا ۵/۵ ظاهر می شود.
 

فروش سدیم نیتریت

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش سدیم نیتریت با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید سدیم نیتریت

شما می توانید سدیم نیتریت را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی
CAS Number
7632-00-0
نام لاتین
Sodium nitrite
فرمول شیمیایی
NaNO2
جرم مولکولی
68.9953 g/mole
دمای ذوب
271 °C
محلولیت
محلول در آب
شکل ظاهری
پودر سفید متمایل به زرد
گرید
Extra pure
شرکت تولید کننده
نوترون
لطفا چند لحظه صبر نمائید
})();