لطفا چند لحظه صبر نمائید

شماره ی پیام رسان ها  فقط جهت شرکت ها و فروش سازمانی 09121419192

سدیم سلنیت (سیگما آلدریچ) Sodium selenite (sigma-aldrich)


0.0 (0)
بدون دیدگاه
جهت ارتباط مستقیم روی آیکون مرتبط کلیک کنید
تضمین اصالت کالا

موجود نیست
متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

معرفی

معرفی و کاربرد سدیم سلنیت

سلنیت سدیم یک ترکیب معدنی با فرمول Na2SeO3 است. این نمک یک جامد بی رنگ است. پنتا هیدرات Na2SeO3(H2O)5 رایج ترین ترکیب سلنیوم محلول در آب است. همراه با سلنیت های باریم و روی مرتبط، سلنیت سدیم عمدتاً در ساخت شیشه های بی رنگ استفاده می شود. رنگ صورتی ایجاد شده توسط این سلنیت ها رنگ سبز ناشی از ناخالصی های آهن را خنثی می کند. از آنجایی که سلنیوم یک عنصر ضروری است، سلنیت سدیم یکی از اجزای مکمل های غذایی مانند محصولات مولتی ویتامین/معدنی است، اما مکمل هایی که فقط سلنیوم دارند از ال-سلنومتیونین یا مخمر غنی شده با سلنیوم استفاده می کنند.

سازمان غذا و داروی ایالات متحده مکمل سلنیوم را برای رژیم غذایی حیوانات تایید کرد. رایج ترین شکل سلنیت سدیم برای غذاهای حیوانات خانگی است. بر اساس یک مقاله، «زمانی که تصمیمات در دهه 1970 اتخاذ شد، اطلاعات زیادی در مورد اینکه کدام ترکیبات سلنیوم برای استفاده در خوراک دام تایید شود، مشخص نبود. سدیم سلنات) با هزینه ای در دسترس بودند که امکان استفاده از آنها در خوراک دام را فراهم می کرد. سدیم سلنیت به عنوان یک عامل خودکشی موثر پیشنهاد شده است. ساختار مولکولی سدیم سلنیت در شکل زیر ارائه شده است:
شخصات قیمت و خرید سدیم سلنیت


خطرات سدیم سلنیت (نکات ایمنی)

سلنیوم در غلظت های بالا سمی است. به عنوان سلنیت سدیم، دوز سمی مزمن برای انسان حدود 2.4 تا 3 میلی گرم سلنیوم در روز توصیف شد. در سال 2000، مؤسسه پزشکی ایالات متحده سطوح بالای مصرف قابل تحمل بزرگسالان (UL) را برای سلنیوم از همه منابع - غذا، آب آشامیدنی و مکمل های غذایی - 400 میکروگرم در روز تعیین کرد. سازمان ایمنی غذای اروپا همین سوال ایمنی را بررسی کرد و UL آن را 300 میکروگرم در روز تعیین کرد.


فروش سدیم سلنیت سیگما آلدریچ

فروشگاه ای آز فعال در حوزه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی و لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی است که آماده فروش سدیم سلنیت با کیفیت ممتاز  و تضمینی در گرید فوق خالص  آزمایشگاهی و از برندهای معتبر  اروپایی به پژوهشگران و دانشگاهیان است.


خرید سدیم سلنیت سیگما آلدریچ

جهت خرید سدیم سلنیت سیگما آلدریچ می توانید از بخش "افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر در وبسایت کنید. از طریق واتس اپ با شماره  09925021003 نیز می توانید کالای مورد نظر را  مستقیما از شرکت خریداری کنید.
مشخصات فنی
CAS Number
10102-18-8
نام لاتین
Sodium selenite
جرم مولکولی
172.948 g/mole
شکل ظاهری
پودر سفید
شرکت تولید کننده
سیگما
توضیحات
این کالا با تضمین کیفیت ارائه می شود.
لطفا چند لحظه صبر نمائید

کالاهای مرتبط