لطفا چند لحظه صبر نمائید

سدیم دودسیل سولفات (سدیم لوریل سولفات) (نوترون) Sodium dodecyl sulfate (SDS)


انتخاب بسته بندی :
موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 1 کیلوگرمی بسته بندی : 10 کیلوگرمی

آماده ارسال از 1 روز کاری آینده
380,000تومان
نقد و بررسی بازگشت

معرفی و کاربرد سدیم دودسیل سولفات

سدیم دودسیل سولفات (SDS)، یا لوریل سولفات سدیم (SLS)، یک ترکیب آلی مصنوعی با فرمول CH3(CH2)11SO4Na است. یک سورفکتانت آنیونی است که در بسیاری از محصولات بهداشتی استفاده می شود. نمک سدیم از نوع ارگانوسولفات مواد آلی است. شامل یک دم 12 کربن متصل به یک گروه سولفات است، به این معنی است که نمک سدیم هیدروژن دودسیل، استر الکل دودسیل و اسید سولفوریک است. دم هیدروکربن آن ترکیب شده با گروه قطبی خواص ترکیب آمفوفیلی را به ارمغان می آورد و به عنوان یک ماده پاک کننده مفید است. سدیم لوریل سولفات به عنوان یک عنصر به طور کلی بی خطر (GRAS) شناخته شده است، برای استفاده از مواد غذایی مطابق دستورالعمل های منتشر شده در 21 CFR 172.822  به عنوان یک عامل امولسیون و کمکی استفاده می شود

SDS یکی از میکروب کش های قوی آلکالین سولفاته است. می توان از سدیم دودسیل سولفات برای کاهش جمعیت باکتری های بیماری زا بر روی سطوح، مواد غذایی و تجهیزات استفاده کرد. SDS با تخریب پیوندهای هیدروژنی و بر هم کنش های هیدروفوبی، باعث تخریب ساختمان دوم و سوم پروتئین ها می گردد. همچنین از SDS برای لیز کردن سلول ها در استخراج RNA و / یا استخراج DNA و دناتوره کردن پروتئین استفاده می شود که از این قابلیت برای SDS-Page استفاده می شود.
 

فروش سدیم دودسیل سولفات

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش سدیم دودسیل سولفات با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید سدیم دودسیل سولفات

شما می توانید سدیم دودسیل سولفات را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی بازگشت
CAS Number
151-21-3
نام لاتین
Sodium dodecyl sulfate
فرمول شیمیایی
C12H25NaSO4
جرم مولکولی
288.37 g/mole
نام های مترادف
Sodium lauryl sulfate (SLS)
دمای ذوب
206 °C
محلولیت
محلول در آب
شکل ظاهری
پودر سفید
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف