لطفا چند لحظه صبر نمائید

سدیم تیوسولفات Sodium thiosulfate

0.0 (0)

موجود نیست

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی بازگشت

معرفی و کاربرد سدیم تیوسولفات:

یوسولفات سدیم یک ترکیب معدنی بلوری بی رنگ است که بیشتر از مواد زائد مایع سولفید سدیم و از تولید رنگ گوگرد تولید می شود. این ماده کاربرهای صنعتی زیادی از جمله 1-یدومتری، -2 پردازش عکس، کاربرد های پزشکی و استخراج طلا کاربرد دارد. این تیوسولفات سدیم که برخی  از مردم به آن نمک معدنی نیز می گویند استفاده های پزشکی زیادی نیز دارند. به طور مثال از تیوسولفات سدیم برای کاهش برخی از عوارض های داروی سرطان استفاده می شود. اصلی ترین و مهم ترین کاربردی که این نوع ترکیب معدنی دارد این می باشد که اگر فردی خود را مسموم و یا حتی با سیانور خود کشی کرده است می توان با این ماده سریعا با این ماده فرد بیمار را درمان کرد. برخی از نام های تیوسولفات سدیم هیدریل،سدیم اکسید سولفید، دی سدیم می باشد، اما اصلی ترین و بیشترین اسمی که افراد آن هارا می شناسند همان تیوسولفات سدیم می باشد.
 

نکات ایمنی کار با تیوسولفات سدیم:

  • تیو سولفات سدیم با وجود پایداری در شرایط استاندارد، در دمای بالا تجزیه می شود و همراه با پلی سولفید سدیم، سولفات سدیم تولید می کند. 
  • وقتی سدیم تیوسولفات گرم می شود می تواند بخارهای بسیار سمی اکسید دی سدیم و اکسیدهای گوگرد تولید کند.
  • تیوسولفات سدیم می تواند باعث تحریک دستگاه تنفسی فوقانی و غشای مخاطی شود.
  • این ترکیب می تواند باعث تحریک چشم شود.
 

فروش سدیم تیوسولفات:

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش سدیم تیوسولفات با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید سدیم تیوسولفات:

شما می توانید سدیم تیوسولفات را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی بازگشت
CAS Number
7772-98-7
نام لاتین
Sodium thiosulfate
فرمول شیمیایی
Na2S2O3
جرم مولکولی
158.11 g/mole
چگالی
1.67 g/mL
دمای ذوب
48.3 °C
دمای جوش
100 °C
محلولیت
محلول در آب
شکل ظاهری
پودر سفید
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف