لطفا چند لحظه صبر نمائید
مشتریان گرامی به علت عدم فعالیت باربری ها ارسال سفارشات تا تاریخ 24 اسفند ماه می باشد پس از آن در صورت ثبت سفارش پردازش سفارشات از تاریخ 14 فروردین ماه خواهد بود
CAS No:3618-43-7

زایلین اورنج (نوترون) Xylenol Orange tetrasodium salt


0.0 (0)
بدون دیگاه
بسته بندی :

خریدار موظف است کلیه دستورالعمل های استعمال مربوطه را مطالعه و با اطلاع کافی آن را خریداری کند.
از بلیعدن، تماس با پوست و استنشاق خودداری کنید.
گارانتی اصالت کالا
ارسال سریع به سراسر کشور
گارانتی برگشت وجه

آماده ارسال

350,000 تومان
موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 5 گرمی بسته بندی : 10 گرمی بسته بندی : 25 گرمی

معرفی

معرفی و کاربرد زایلین اورنج

زایلین اورنج یا زایلنول نارنجی یک معرف آلی است که بیشتر از همه به عنوان یک نمک تترا سدیم به عنوان یک شناساگر برای تیتراسیون فلزات استفاده می‌شود. زمان استفاده برای تیتراسیون فلزات، در تیترانت  رنگ قرمز به خود می‌گیرد و زمانی که به نقطه ی انتهایی خود می‌رسد زرد رنگ می‌شود. نمک تترا سدیم زایلن اورنج یک شکل نمک از زایلن اورنج است. زایلن نارنجی یک فلوروکروم مفید در برچسب گذاری متوالی پلی و تک کروم است چون برای آهکی کردن بافت ها تا زمان حذف مواد استخوان، ثابت باقی می‌ماند.

فلورسانس در زایلن اورنج در تضاد با فلورسانس دیگر رنگ های شناخته شده قرار دارد بنابراین به شناسایی آسان تر نواحی خاص یک اسلاید کمک می‌کند. مطالعات بیشتر نشان داده است که زایلن نارنجی به منظور کشف هیدرو پروکسید لیپیدی در لیپو پروتئین ها با اکسیداسیون یون های آهن از Fe۲+ به Fe۳+ تحت شرایط اسیدی استفاده می‌شود. بعد از اکسیداسیون یون های آهن، یک کمپلکس زایلن اورنج Fe۳+ شکل می‌گیرد که آن را در اسپکترومتری می توان در ۵۶۰ نانومتر مورد اندازه گیری قرار داد.

 

نکات ایمنی کار با زایلین اورنج

در هنگام ریختن اندیکاتور، از تماس آن با پوست و چشم خودداری گردد.
پیپت کردن با دهان ممنوع می باشد. برای این برداشت مایعات می توان از سمپلر و یا پوار استفاده نمود.
درهنگام کار از خوردن و آشامیدن خودداری شود, همچنین از استنشاق بخار و مه پاش اجتناب کنید.
 


فروش زایلین اورنج

فروشگاه ای آز فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی است که آماده فروش زایلین اورنج با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از منابع ایرانی، چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 1 گرمی، 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 


خرید زایلین اورنج

شما می توانید زایلین اورنج را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی ای آز در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.
 
مشخصات فنی
CAS Number
3618-43-7
نام لاتین
Xylenol Orange tetrasodium salt
فرمول شیمیایی
C31H28N2Na4O13S
جرم مولکولی
672.66 g/mole
دمای ذوب
195 °C
محلولیت
محلول در آب
لطفا چند لحظه صبر نمائید
})();