لطفا چند لحظه صبر نمائید

دی پتاسیم هیدروژن فسفات Extra pure (نوترون) 7778-77-0 Dipotassium hydrogen orthophosphate (DKP)

دسته‌بندی: نمک ها
برند: نوترون
0.0 (0)

انتخاب بسته بندی :
موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 1 کیلوگرمی بسته بندی : 5 کیلوگرمی بسته بندی : 10 کیلوگرمی

توضیحات خلاصه

نام دیگر: دی پتاسیم فسفات، پتاسیم فسفات دی بازیک

آماده ارسال از 1 روز کاری آینده
350,000تومان
نقد و بررسی بازگشت

معرفی و کاربرد دی پتاسیم هیدروژن فسفات

دی پتاسیم فسفات با فرمول شیمیایی K2HPO4 نوعی نمک قابل امتزاج در آب است. دی پتاسیم فسفات به عنوان یک افزودنی غذایی به دلیل خاصیت بافری و دارا بودن دو عنصر پتاسیم و فسفر مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد دیگر این ماده شیمیایی در تولید کود دی پتاسیم فسفات است. محلول دی پتاسیم فسفات خاصیت بافری دارد. دی پتاسیم فسفات منبع مشترک فسفر و پتاسیم است که اغلب به عنوان کود استفاده می شود. این ماده همچنین در صنایع غذایی مانند افزودنی غذایی و پر کننده الکترولیت برای مکمل تمرین به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده دیگر از این ماده به عنوان یک دارو است که به عنوان یک داروی ادرار آور یا ملین عمل می کند. علاوه بر این، معمولاً در آزمایشگاه های شیمیایی برای تولید محلول های بافر و آگار سویا تریپتیکاز که برای ساخت صفحات آگار برای کشت باکتری ها استفاده می شود، به کار برده می شود.
 

فروش دی پتاسیم هیدروژن فسفات

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش دی پتاسیم فسفات با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید دی پتاسیم هیدروژن فسفات

شما می توانید دی پتاسیم فسفات را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی بازگشت
CAS Number
7778-77-0
نام لاتین
Monopotassium phosphate (MKP)
فرمول شیمیایی
KH2PO4
جرم مولکولی
136.086 g/mole
نام های مترادف
Monobasic potassium phosphate
دمای ذوب
252.6 °C
دمای جوش
400 °C
محلولیت
محلول در آب
شکل ظاهری
پودر سفید
گرید
Extra pure
شرکت تولید کننده
نوترون
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف