لطفا چند لحظه صبر نمائید

پوآر پیپت آزمایشگاهی Pipette Filler


توضیحات خلاصه

پیپت پر کن آزمایشگاهی

آماده ارسال

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

69,000تومان
نقد و بررسی بازگشت
پوآر آزمایشگاهی یک حباب پلاستیکی به رنگ نارنجی آجری است که برای هدایت و مکش مایعات و محلول ها توسط پیپت استفاده می شود. به علت جنس بدنه منعطف آن، به راحتی می توان مقدار حجم مورد نظر از مایعات را با پیپت مدرج یا پیپت ژوژه برداشت.


احتیاط:
برای برداشتن مایعات با پیپت مدرج یا پیپت ژوژه به هیچ وجه از مکش دهانی استفاده نکنید. بسیاری از مواد و حلال های آزمایشگاهی سمی و خطرناک هستند. بهتر است با قرار دادن پوآر آزمایشگاهی بر روی پیپت، محلول ها را بردارید.

نکته:
 باید به این نکته توجه شود که هنگام کار با پوآر، مایعات و محلول های شیمیایی به داخل پوآر منتقل نشوند زیرا باعث از بین رفتن بافت پلاستیکی آن شده و پوآر از حالت ارتجاعی خارج می شود.
 

فروش پوآر پیپت آزمایشگاهی:

فروشگاه ای آز فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی است که آماده فروش پوآر آزمایشگاهی با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید پوآر پیپت آزمایشگاهی:

شما می توانید پوآر آزمایشگاهی اصل را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی ای آز تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 

مشخصات فنی بازگشت
نام های مترادف
پیپت پرکن
رنگ
نارنجی
شکل ظاهری
Pipette Filler
شرکت یا کشور تولید کننده
آلمان
لطفا چند لحظه صبر نمائید

 پوآر دارای سه دکمه با حروف  A، S وE  است. برای برداشتن حجم دقیق و قابل کنترل از محلول و مایعات، ابتدا پوآر را به بالای پیپت وصل کنید. سپس توسط دو انگشت شصت و اشاره، نقطه A را بفشارید. به وسیله ی سه انگشت دیگر، محفظه پمپ پوآر را کاملا فشار داده تا هوای داخل آن تخلیه شود. اکنون پیپت را داخل محلول مورد نظر برده و به آرامی نقطه S را فشار  دهید. به این ترتیب، مایع وارد پیپت می شود. بعد از تعیین حجم مایع برای تخلیه، پیپت را به ظرف مورد نظر منتقل کرده و با فشردن نقطه E ، مایع داخل پیپت را تخلیه کنید.
مقایسه 0 انصراف