لطفا چند لحظه صبر نمائید

تیترازول سدیم ادتا 0.1 نرمال (نوترون)


انتخاب بسته بندی :
موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 1 لیتری

آماده ارسال از 1 روز کاری آینده
180,000تومان
نقد و بررسی بازگشت

معرفی تیترازول سدیم ادتا 0.1 نرمال (نوترون)

محلول استاندارد حجم سنجی (تیترازول)، محلولیست که حاوی غلظتی مشخص و بسیار دقیق که در تیتراسیون های حجم سنجی مورد استفاده قرار می گیرد.   این تیترازول غلظت دقیق 0.1 مولار از سدیم ادتا است که برای تیتراسیون از آن استفاده می شود. 
 

فروش تیترازول سدیم ادتا 0.1 نرمال (نوترون)

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی است که آماده فروش تیترازول ها در بسته بندی های مقرون به صرفه و با کیفیت ممتاز در گریدهای صنعتی و آزمایشگاهی و از برندهای معتبر هندی، چینی و اروپایی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید تیترازول سدیم ادتا 0.1 نرمال (نوترون)

شما می توانید تیترازول سدیم ادتا 0.1 نرمال (نوترون) را با قیمت مناسب در بسته بندی های متنوع از فروشگاه اینترنتی "ای آز" تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی بازگشت
شرکت تولید کننده
نوترون
لطفا چند لحظه صبر نمائید

تیزاب سلطانی محلولی بسیار خورنده است که همه فلزات حتی طلا را حل می کند و از ترکیب اسید هیدروکلریک و اسید نیتریک با نسبت حجمی 3 به 1 به دست می آید.

جوهر نمک نام دیگر اسید هیدروکلریک یا همان اسید کلریدریک است.

به علت سرعت تبخیر بالا، غلظت های بالاتر از 40% از اسید کلریدریک از نظر شیمیایی پایدار نیست. بنابراین باید در نگهداری آن دقت شود چون در دما و فشار بالا، به غلظت های کمتر از 34% تنزل پیدا می کند.
 

اسید هیدروکلریک تولید مه های اسیدی می کند که به شدت خورنده است و باعث آسیب های جدی به پوست، چشم، دستگاه گوارش و ریه می شود. باید هنگام کار با آن دستکش ضد اسید، عینک و ماسک ویژه اسیدی را استفاده کرد.
مقایسه 0 انصراف