لطفا چند لحظه صبر نمائید

تری اتیل آمین HPLC (نوترون) CAS No:121-44-8 Triethylamine


انتخاب بسته بندی :
موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 1 لیتری

توضیحات خلاصه

نام های مترادف: N,N-دی متیل اتان آمین

آماده ارسال از 1 روز کاری آینده
590,000تومان
نقد و بررسی بازگشت

معرفی و کاربرد تری اتیل آمین

تری اتیل آمین یک ماده فرار وبی رنگ است که دارای بوی تند ماهی گندیده است. بویی شبیه آمونیاک دارد. در اکثر واکنشهای آلی به عنوان حلال آلی استفاده می شود. از واکنش بین آمونیاک واتانول، تری اتیل آمین و آب سنتز می شود. از آن می توان برای تهیه بافرها استفاده کرد. از این ماده، به عنوان حلال در تهیه برخی مواد شیمیایی استفاده می شود. این ماده  pka 10.75 داشته و مانند یک باز ضعیف، میزان pH را در مواد ارایشی بهداشتی همچون لوسیون، شامپو و ژل چشم تنظیم می کند. تری اتیل آمین به عنوان یکی از عوامل ضد خوردگی در صنعت مورد استفاده قرار میگیرد  و کاربرد بسیار در صنایع داروسازی دارد.


دفع ضایعات تری اتیل آمین

ضایعات تا حد ممکن بایستی خیلی پایین باشد. پسماند نباید درحضور مواد آتش زا قرار گیرد. پسماند بایستی دور ریخته شود و بخارات ناشی از پسماند خطرناک است.
 

انبار کردن و جابه جایی تری اتیل آمین

ذخیره کردن تری اتیل آمین ممکن است در یک ظروف استیل سنگین صورت گیرد چون مواد قلیایی هستند. در ظرف حاوی تری اتیل آمین محکم بسته شود و دور از آتش وحرارت نگهداری گردد. این مواد در دمای کمتر از 37 درجه سانتی گراد نگهداری گردد.
 

خطرات شیمیایی

تری اتیل آمین دور از عوامل اکسید کننده نگهداری شود. بخار ومایع آن بسیار آتش گیر است.
 

اثرات مواجهه کوتاه مدت

  • تحریک چشم ها
  • تحریک دستگاه تنفسی

اثرات مواجهه طولانی مدت

  • موجب اختلال در سیستم متابولیسم بدن می شود.
  • موجب سوزش در گلو وبینی می گردد.

فروش تری اتیل آمین

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش تری اتیل آمین در بسته بندی های مقرون به صرفه و با کیفیت ممتاز در گریدهای صنعتی و آزمایشگاهی و از برندهای معتبر ایرانی، هندی، چینی و اروپایی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید تری اتیل آمین

شما می توانید تری اتیل آمین را با قیمت مناسب در بسته بندی های 50 میلی لیتری، 100 میلی لیتری، 250 میلی لیتری، 500 میلی لیتری، 1 لیتری، 2/5 لیتری، 5 لیتریی و بالاتر از فروشگاه اینترنتی "ای آز" تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.
 
مشخصات فنی بازگشت
CAS Number
121-44-8
نام لاتین
Triethylamine
فرمول شیمیایی
C6H15N
جرم مولکولی
101.193 g/mole
نام های مترادف
N,N-Diethylethanamine
دمای ذوب
-114.7 °C
دمای جوش
88.6 °C
دمای خود آتشگیری
312 °C
رنگ
بی رنگ
گرید
HPLC
شرکت تولید کننده
نوترون
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف
whatsapp