لطفا چند لحظه صبر نمائید

بوته چینی (کروزه آزمایشگاهی)


انتخاب حجم :
موجودی ترکیبی کالا

حجم : 25 سی سی حجم : 50 سی سی حجم : 100 سی سی

آماده ارسال

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

35,000تومان
نقد و بررسی بازگشت
بوته چینی یا کروزه یکی از ابزارهای آزمایشگاهی می باشد که جهت حرارت دادن مواد تا دماهای بیش از 1000 درجه سانتیگراد مورد استفاده قرار می گیرد. شکل این ظروف به صورت مخروط ناقص می باشد و جنس آن عموما از گرافیت و کاربید سیلیکون و حتی می توانند به صورت چینی یا سفالی نیز باشند. از این وسایل در دماهای بالا به عنوان مثال در شیمی تجزیه برای خشک کردن یا پخت مواد در کوره، ابزاری برای تعیین آب تبلور نمک‌ها، ذوب مواد با دمای ذوب بالا استفاده می شود. بوته های چینی را بر روی دسیکاتور جهت قرارگیری در داخل دسیکاتور می گذارند و درب محفظه را جهت جلوگیری از اتلاف انرژی با روغن چفت می کنند. 
 

نکته:

توجه داشته باشید که به هنگام گرم کردن بوته چینی باید آن را با گیره مخصوص خودش نگه داشت و یا روی حفره مثلث نسوز که از جنس فلز و سه تکه روکش چینی می باشد و کاربرد آن برای کروزه نگهداری از آن موقع گرم کردن است، گذاشت.
 
 

فروش بوته چینی آزمایشگاهی:

فروشگاه "ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی است که آماده فروش کروزه آزمایشگاهی با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید بوته چینی آزمایشگاهی:

شما می توانید بوته کروزه آزمایشگاهی را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی ای آز تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 

مشخصات فنی بازگشت
جنس
گرافیت و کاربید سیلیکون
رنگ
سفید
شرکت یا کشور تولید کننده
چین
لطفا چند لحظه صبر نمائید

بازها (قلیا ها) و اسیدها موجب خوردگی و آسیب به کروزه آزمایشگاهی می شوند.
مقایسه 0 انصراف