لطفا چند لحظه صبر نمائید

بوته ذوب طلا و نقره (بوته زرگری)


توضیحات خلاصه

قطر: 12 سانتی متر

آماده ارسال از 1 روز کاری آینده
145,000تومان
نقد و بررسی بازگشت

معرفی بوته ذوب طلا و نقره (بوته زرگری)

بوته ذوب طلا و نقره، ظرف کاسه ای شکل  از جنس ماده نسوز می باشد که برای حرارت دهی فلزات گرانبها  همانند طلا و نقره در فرآیند استخراج آنها استفاده می شود. درواقع این بوته ها از موادی ساخته شده اند که مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت بالا و شوک های حرارتی دارند. جنس بوته ذوب طلا و نقره (بوته زرگری) بیشتر از گرافیت، خاک های نسوز، آلومینا و یا سلیکون کاربید است تا در برابر حرارت مقاوم باشد. این بوته ها در مصارف آزمایشگاهی و یا آموزشی در دانشگاه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. بوته های که برای ذوب استفاده می کنند معمولا در جنس ها و اندازه ها و شکل های مختلف ساخته می شوند و برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

 

نحوه استفاده از بوته ذوب طلا و نقره (بوته زرگری)

قبل از این که موادی که می خواهید ذوب کنید را در بوته ذوب طلا و نقره قرار دهید، باید ظرف را گرم کنید. وقتی بوته گداخته شد کم کم فلز را در ظرف قرار دهید و سپس آن را در کوره بگذارید تا ذوب شود. این پیشگرم کردن بوته ها قبل از قرار دادن فلز مورد نظر، امکان اکسیداسیون فلز داخل و مدت آن را محدود می کند  و از آسیب در هنگام ذوب فلزات جلوگیری می کند. توجه داشته باشید که هنگامی که می خواهید بوته را از کوره بیرون بیاورید سعی کنید از یک انبر گرد استفاده کنید که با دهانه این انبر بوته از زیر محکم گرفته شده باشد، چرا که وقتی از انبر تخت استفاده می کنید احتمال اینکه قطعه ای از دیوار بوته بشکند زیاد است. زمان ذوب نباید زیاد طول بکشد. توجه داشته باشید که برای تمیز کردن این بوته ها باید بعد از ذوب کردن فلزات صبر کنید تا بوته ها سرد شوند و بعد آنها را تمیز کنید. بهتر است بدانید که نباید مذاب را داخل ظرف بگذارید تا سرد شود.
 
 

فروش بوته ذوب طلا و نقره (بوته زرگری)

فروشگاه "ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی است که آماده فروش بوته ذوب طلا و نقره (بوته زرگری) با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید بوته ذوب طلا و نقره (بوته زرگری)

شما می توانید بوته ذوب طلا و نقره (بوته زرگری) را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی ای آز تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 

مشخصات فنی بازگشت
جنس
گرافیت و کاربید سیلیکون
رنگ
سفید
شکل ظاهری
قطر: 12 سانتی متر
شرکت تولید کننده
چین
توضیحات
مقاوم به حرارت دهی
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف