لطفا چند لحظه صبر نمائید
مشتریان گرامی به علت عدم فعالیت باربری ها ارسال سفارشات تا تاریخ 24 اسفند ماه می باشد پس از آن در صورت ثبت سفارش پردازش سفارشات از تاریخ 14 فروردین ماه خواهد بود
CAS No:115-39-9

بروموفنل بلو (نوترون) Bromophenol blue


0.0 (0)
بدون دیگاه
بسته بندی :

خریدار موظف است کلیه دستورالعمل های استعمال مربوطه را مطالعه و با اطلاع کافی آن را خریداری کند.
از بلیعدن، تماس با پوست و استنشاق خودداری کنید.
گارانتی اصالت کالا
ارسال سریع به سراسر کشور
گارانتی برگشت وجه

آماده ارسال از 1 روز کاری آینده

380,000 تومان
موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 5 گرمی بسته بندی : 10 گرمی بسته بندی : 25 گرمی

معرفی

معرفی بروموفنل بلو

برمو فنل بلو در قالب یک شناساگر pH ، شناساگر رنگ و حتی یک رنگ به کار گرفته می شود. این ماده از نظر ساختاری با فنل فتالئین در ارتباط قرار دارد. به عنوان یک شناساگر باز –اسید، محدوده ی مفید آن بین pH 3 و 4.6 قرار دارد رنگ آن می تواند از زرد در pH 3 به رنگ آبی در pH 4.6 تغییر یابد، این واکنش به شکل برگشت پذیر است. از  برومو فنل بلو به عنوان یک شناساگر رنگی برای مطالعه ی فرآیند الکتروفورز ژل آگارز نیز استفاده می شود.
 

فروش بروموفنل بلو

فروشگاه ای آز فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی است که آماده فروش برومو فنل بلو با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از منابع ایرانی، چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 1 گرمی، 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید بروموفنل بلو

شما می توانید برومو فنل بلو را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی ای آز در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی
CAS Number
115-39-9
نام لاتین
Bromophenol blue
فرمول شیمیایی
C19H10Br4O5S
دمای ذوب
273 °C
شرکت تولید کننده
نوترون
لطفا چند لحظه صبر نمائید
})();