لطفا چند لحظه صبر نمائید

بافر 4 pH (نوترون) Buffer solution pH 4


0.0 (0)
بدون دیگاه
بسته بندی :

به علت ماهیت شیمیایی کالا، خریدار موظف است کلیه دستورالعمل های استعمال مربوطه را مطالعه و با اطلاع کافی به خطرات احتمالی آن را خریداری کند. پوشیدن دستکش، ماسک و عینک آزمایشگاهی الزامیست. از بلیعدن، تماس با پوست و استنشاق خودداری کنید.
محلول بافر پی اچ 4
گارانتی اصالت کالا
ارسال سریع به سراسر کشور
گارانتی برگشت وجه

آماده ارسال از 1 روز کاری آینده

120,000 تومان
موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 250 میلی لیتر بسته بندی : 1 لیتری

معرفی

معرفی و کاربرد بافرها:

بافر یک محلول مبتنی بر حلال آب است و از یک اسید ضعیف و باز مزدوج آن یا باز ضعیف و اسید مزدوجش تشکیل شده است. محلول های بافر در برابر تغییر pH ناشی از اضافه شدن کمی اسید یا باز و تغییر غلظت محلول مقاومت می کنند و اسیدیته محلول را در محدوده مشخصی ثابت نگه می دارند. حتی اسید و باز های قوی نیز تأثیر بسیار ناچیزی بر pH محلول های بافری می گذارند.
 

کاربرد محلول های بافری:

کالیبراسیون  دستگاه پی اچ متر
ثابت نگه داشتن پی اچ برای فعالیت صحیح آنزیم ها
ثابت نگه داشتن پی اچ برای عملکرد صحیح برخی از میکروارگانیسم ها
حمل نمونه های زیستی
ساخت فرآورده های بهداشتی چون انواع شامپو و مواد آرایشی
کنترل کردن سرعت واکنش های شیمیایی
صنایع الکل سازی و رنگ سازی
 

فروش بافر 4:

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی است که آماده فروش بافر 4 در بسته بندی های مقرون به صرفه و با کیفیت ممتاز در گریدهای صنعتی و آزمایشگاهی و از برندهای معتبر ایرانی، هندی، چینی و اروپایی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید بافر 4:

شما می توانید بافر 4 را با قیمت مناسب در بسته بندی های 50 میلی لیتری، 100 میلی لیتری، 250 میلی لیتری، 500 میلی لیتری، 1 لیتری از فروشگاه اینترنتی "ای آز" تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.
مشخصات فنی
شرکت تولید کننده
نوترون
لطفا چند لحظه صبر نمائید
})();