لطفا چند لحظه صبر نمائید

شماره ی پیام رسان ها  فقط جهت شرکت ها و فروش سازمانی 09121419192

CAS No:10361-37-2

باریم کلرید Extra pure (نوترون) Barium chloride


0.0 (0)
بدون دیدگاه
بسته بندی :

خریدار موظف است کلیه دستورالعمل های استعمال مربوطه را مطالعه و با اطلاع کافی آن را خریداری کند.
از بلیعدن، تماس با پوست و استنشاق خودداری کنید.
نام های دیگر: باریم کلراید
گارانتی اصالت کالا
ارسال سریع به سراسر کشور
گارانتی برگشت وجه

جهت ارتباط مستقیم روی آیکون مرتبط کلیک کنید
تضمین اصالت کالا

آماده ارسال از 1 روز کاری آینده

990,000 تومان

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

موجودی ترکیبی کالا

بسته بندی : 1 کیلوگرمی

معرفی

معرفی باریم کلرید

با فرمول شیمیایی BaCl2 یک ترکیب شیمیایی یونی سفید رنگ بوده و یکی از نمکهای مهم باریم است. باریم کلراید می تواند در دو ساختار مکعبی "فلوئوریت" و ساختار "ارتورومبیک کلرید روی" متبلور گردد. کلرید باریم در آب کاملاً محلول است (مانند بیشتر نمکهای یونی). این به عنوان جدا شده به کاتیون های باریم و آنیون های کلرید در حالت محلول شناخته شده است. در دمای ۲۰ درجه سانتی گراد، حلالیت کلرید باریم در آب تقریباً برابر با ۳۵۸ گرم در لیتر است. با این حال، حلالیت این ترکیب در آب به دما وابسته است. در دمای ۱۰۰ درجه سانتی گراد، حلالیت کلرید باریم در آب برابر با ۵۹۴ گرم در لیتر است. در متانول محلول است اما در اتانول نامحلول. همانند سایر نمک های باریم، این ماده نیز سمی بوده و رنگ شعله آن سبز-زرد است. کاربرد اصلی صنعتی BaCl۲ در تصفیه محلول های نمکی است که در گیاهان کلر سوزآور استفاده می شود. این ترکیب همچنین در سخت شدن موردی فولاد و تولید نمک های عملیات حرارتی استفاده می شود. این ترکیب به دلیل سمی بودن زیاد کاربردهای محدودی دارد.
 

کاربرد باریم کلرید

ساخت دیگر مشتقهای باریم مانند باریم هیدروکساید، حذف آنیون سولفات از آب، تهیه رنگدانه، تولید سم برای جوندگان، سخت کردن فولاد، بصورت محدود در آتش بازی بخاطر ایجاد رنگ سبز روشن، بعنوان گدازنده در تهیه فلز منیزیم، تهیه پایدار کننده PVC، بعنوان یک ماده ثابت کننده در چاپ و رنگرزی پارچه، کاربرد در برخی روانسازها و لنزهای نوری.

فروش باریم کلرید

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش باریم کلرید با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید باریم کلرید

شما می توانید باریم کلرید را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی
CAS Number
10361-37-2
نام لاتین
Barium chloride
فرمول شیمیایی
BaCl2
جرم مولکولی
208.23 g/mole
دمای ذوب
962 °C
محلولیت
محلول در آب
شکل ظاهری
پودر سفید
گرید
Extra pure
شرکت تولید کننده
نوترون
لطفا چند لحظه صبر نمائید