لطفا چند لحظه صبر نمائید

اسید هیدروفلوریک %48 CAS No: 7664-39-3 Hydrofluoric Acid

دسته‌بندی: اسید ها
0.0 (0)

توضیحات خلاصه

نام های مترادف: اسید فلوریک، اسید شیشه خور، اسید فلوئیدریک

موجود نیست

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی بازگشت

معرفی و کاربرد اسید هیدروفلوریک:

این اسید جزو هیدروهالیک اسیدها به شمار می‌رود و یکی از رایج ترین اسیدها است که در بسیاری از فرآیندهای صنعتی استفاده می شود. اسید هیدروفلوریک به طور گسترده ای در تهیه بسیاری از ترکیبات مفید فلورین مورد استفاده قرار می گیرد. فلوریدریک اسید از انحلال هیدروژن فلوئورید در آب به دست می آید. این ماده یک اسید معدنی است که بی رنگ و بسیار خورنده می باشد و می تواند بسیاری از مواد و ترکیبات مانند اکسیدها را در خود حل کند. اسید فلوریدریک شیشه را به خوبی در خود حل می کند به همین دلیل به آن اسید شیشه خور نیز می گویند. هیدروفلوریک اسید با بازهای قوی، شیشه، آب، فلزها، چرم، سولفیدها، سیلیکا، سیانیدها، کربناتها و بتن واکنش می دهد.
 

نکات ایمنی کار با هیدروفلوریک اسید:

این ماده به شدت سمی می باشد و در صورت بلع و یا تنفس آن ممکن است منجر به مرگ شود، و یا سوختگی های شدید را در پی داشته باشد. در صورتی که این اتفاق افتاد فورا با مرکز فوریت های پزشکی تماس بگیرید و هرگز به فرد بیهوش چیزی ندهید و آن را وادار به استفراغ نکنید. در تماس با پوست ممکن است همان لحظه تغییر یا دردی احساس نشود ولی در زیر پوست درحال تخریب بافت های پوستی می باشد پس از این قضیه به سادگی عبور نکنید.

فروش اسید هیدروفلوریک:
"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش اسید هیدروفلوریک با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید اسید هیدروفلوریک:

شما می توانید اسید هیدروفلوریک را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.
مشخصات فنی بازگشت
CAS Number
7664-39-3
نام لاتین
Hydrofluoric Acid
فرمول شیمیایی
HF
جرم مولکولی
not applicable g/mole
غلظت (درصد)
48%
چگالی
1.15 g/mL
رنگ
بی رنگ
شکل ظاهری
مایع
گرید
Reag
شرکت یا کشور تولید کننده
هندی
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف