لطفا چند لحظه صبر نمائید

آنتراسن Anthracene

دسته‌بندی: مواد آلی
0.0 (0)

موجود نیست

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی بازگشت

معرفی و کاربرد آنتراسن:

آنتراسن از 3 حلقه بنزن به شکل خطی تشکیل شده است. این ترکیب سفیدرنگ در قطران زغال سنگ نیز یافت می‌شود. عمده ترین کاربرد آنتراسن در تولید رنگ قرمز آلیزارین است. علاوه بر این، رنگهای دیگری نیز وجود دارد که می توان با استفاده از آنتراسن تولید کرد. همچنین، به عنوان یک دستگاه صیقل دهنده در آشکارسازها برای پروتونهای پر انرژی کاربرد دارد.  آنتراسن در دود سیگار نیز یافت می شود.
 

فروش آنتراسن:

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش آنتراسن با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از منابع ایرانی، چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید آنتراسن:

شما می توانید آنتراسن را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.
مشخصات فنی بازگشت
CAS Number
120-12-7
نام لاتین
Anthracene
فرمول شیمیایی
C14H10
جرم مولکولی
178.234 g/mole
چگالی
1.28 g/mL
دمای ذوب
216 °C
دمای خود آتشگیری
540 °C
دمای جوش
341.3 °C
رنگ
بی رنگ
محلولیت
نامحلول در آب، محلول در اتر، استون و الکل
شکل ظاهری
جامد
لطفا چند لحظه صبر نمائید

فنانترن با ثبات تر از ایزومر خطی خود یعنی آنتراسن است. یک توضیح کلاسیک و البته کاملاً شناخته شده برای این موضوع قانون کارلاست. یک فرضیه جدید که پیوند هیدروژن-هیدروژن نامیده می‌گردد، علت این موضوع را در پیوند میان هیدروژن‌های موقعیت‌های ۴ و ۵ می‌داند.
مقایسه 0 انصراف