لطفا چند لحظه صبر نمائید

کلرید آهن II انیدرید Anhydrous ferrous chloride

0.0 (0)

موجود نیست

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی بازگشت

معرفی و کاربرد کلرید آهن II انیدرید:

کلرید آهن(II) با فرمول FeCl₂ جامدی پارامغناطیس با نقطه جوش بالا می باشد. کلرید آهن(II) را نیز با نام کلریدفرو می شناسند و مرسومترین شکل این ماده شکل 4 آبه ان می باشد. علاوه براین کلرید آهن(II) به شکل 1 آبه نیز مشاهده می شود. کلرید آهن(II) براحتی با اضافه کردن پودر آهن به یک محلول متانول و اسیدهیدروکلریک غلیظ تحت یک جو خنثی تولید می شود. فروس کلرید خشک (بدون آب، انیدرید) جامدی به رنگ قهوه ای و نوع 4 آبه آن جامدی به رنگ سبز کمرنگ است. کلرید آهن (II) نقش یک عامل کاهنده را در تصفیه ی آب به خصوص فاضلاب حاوی کرومات، دارد. همچنین بعنوان یک معرف در سنتزهای آلی استفاده می شود.
 

فروش کلرید آهن II انیدرید:

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش کلرید آهن II انیدرید با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید کلرید آهن II انیدرید:

شما می توانید کلرید آهن II انیدرید را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی بازگشت
CAS Number
7758-94-3
نام لاتین
Anhydrous ferrous chloride
فرمول شیمیایی
FeCl2
جرم مولکولی
126.751 g/mole
چگالی
3.16 g/mL
دمای ذوب
677 °C
دمای جوش
1023 °C
محلولیت
محلول در آب
شکل ظاهری
پودر قهوه ای رنگ
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف