لطفا چند لحظه صبر نمائید

کلرید آهن (II) 4 آبه Ferrous chloride, tetrahydrate

0.0 (0)

موجود نیست

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی بازگشت

معرفی و کاربرد کلرید آهن (II) 4 آبه:

کلرید آهن(II) با فرمول FeCl₂ جامدی پارامغناطیس با نقطه جوش بالا می باشد. کلرید آهن(II) را نیز با نام کلریدفرو می شناسند و مرسومترین شکل این ماده شکل 4 آبه ان می باشد. علاوه براین کلرید آهن(II) به شکل 1 آبه نیز مشاهده می شود. کلرید آهن(II) براحتی با اضافه کردن پودر آهن به یک محلول متانول و اسیدهیدروکلریک غلیظ تحت یک جو خنثی تولید می شود. فروس کلرید خشک (بدون آب، انیدرید) جامدی به رنگ قهوه ای و نوع 4 آبه آن جامدی به رنگ سبز کمرنگ است. کلرید آهن (II) نقش یک عامل کاهنده را در تصفیه ی آب به خصوص فاضلاب حاوی کرومات، دارد. همچنین بعنوان یک معرف در سنتزهای آلی استفاده می شود.
 

فروش کلرید آهن (II) 4 آبه:

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش کلرید آهن (II) 4 آبه با بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید کلرید کلرید آهن (II) 4 آبه:

شما می توانید کلریدآهن (II) 4 آبه را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی بازگشت
CAS Number
7758-94-3
نام لاتین
Anhydrous ferrous chloride
فرمول شیمیایی
FeCl2
جرم مولکولی
126.751 g/mole
چگالی
3.16 g/mL
دمای ذوب
677 °C
دمای جوش
1023 °C
محلولیت
محلول در آب
شکل ظاهری
پودر قهوه ای رنگ
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف