لطفا چند لحظه صبر نمائید

سولفات جیوه Mercury(II) sulfate

0.0 (0)

موجود نیست

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی بازگشت

معرفی و کاربرد سولفات جیوه:

سولفات جیوه(II) یک ترکیب شیمیایی معدنی است که شکل ظاهری این ترکیب، بلوری مونوکلینیک سفید است. سولفات جیوه اغلب اوقات در سلول های الکتروشیمیایی استفاده می‌شود. سولفات جیوه دارای ویژگی های بی همتایی است که امکان ساخت سلول های استاندارد را فراهم می‌کند . حلالیت آن نسبتا کم است ( در حدود ۱ گرم در هر لیتر ) که انتشار از سیستم کاتدی بیش از اندازه نیست و برای فراهم سازی یک پتانسیل بزرگ در یک الکترود جیوه کافی است.
 

فروش سولفات جیوه:

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش سولفات جیوه با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید سولفات جیوه:

شما می توانید سولفات جیوه را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی بازگشت
CAS Number
7783-35-9
نام لاتین
Mercury(II) sulfate
فرمول شیمیایی
HgSO4
جرم مولکولی
296.653 g/mole
چگالی
6.47 g/mL
محلولیت
در آب تجزیه می شود.
شکل ظاهری
کریستال سفید
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف