لطفا چند لحظه صبر نمائید

پتاسیم کرومات Potassium chromate

دسته‌بندی: نمک ها
0.0 (0)

موجود نیست

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی بازگشت

معرفی و کاربرد پتاسیم کرومات:

پتاسیم کرومات با فرمول شیمیایی (K2CrO4) ترکیبی زرد رنگ است که معمولاً برای شناسایی یون نقره از آن استفاده می شود. این ماده ترکیبی زردرنگ بصورت بلورین و در دو فرم آلفا و بتا شناخته شده است که فرم بتا آن شایع تر است. از واکنش دی کرومات پتاسیم با پتاسیم هیدروکسید تهیه می شود. همچنین به عنوان عامل اکسید کننده در سنتز آلی مورد استفاده قرار میگیرد. پتاسیم کرومات به عنوان واکنشگر تجریه ای، در مینا کاری، جوهرها، داروها و به عنوان واسطه شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد.
 

فروش پتاسیم کرومات:

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش پتاسیم کرومات با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید پتاسیم کرومات:

شما می توانید پتاسیم کرومات را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.
مشخصات فنی بازگشت
CAS Number
7789-00-6
نام لاتین
Potassium chromate
فرمول شیمیایی
K2CrO4
جرم مولکولی
194.189 g/mole
دمای ذوب
968 °C
محلولیت
محلول در آب
شکل ظاهری
پودر زرد
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف