لطفا چند لحظه صبر نمائید

منیزیم استئارات Magnesium stearate


موجود نیست

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی بازگشت

معرفی و کاربرد منیزیم استئارات:

فروش استئارات منیزیم یا اکتادکانوئیک اسید در دمای اتاق یک پودر جامد و سفید است. این ماده غیرفعال مورد تأیید FDA است. معمولاً در صنایع داروسازی به عنوان ماده رقیق کننده برای تولید قرص، کپسول و پودر استفاده می شود. در واقع ساختار اصلی ماده استئارات منیزیم از ترکیب دو ماده شامل چربی اشباع نشده اسید استئاریک و منیزیم معدنی است. این ماده کاربرد های فراوانی دارد و حدود 10 سالی می شود که در صنایع غذایی به عنوان یک امولسیفایر، چسباننده و غلظت‌دهنده و همچنین ماده روان کننده، رهاسازی و ضدعفونی کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد. به محض مصرف، استئارات منیزیم به یون منیزیم و اسیدهای استئاریک و پالمیتیک تبدیل می‌شود. منیزیم در درجه اول در روده کوچک و به میزان کمتری در روده بزرگ جذب می‌شود.
 

فروش منیزیم استئارات:

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش منیزیم استئارات با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید منیزیم استئارات:

شما می توانید منیزیم استئارات را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی بازگشت
CAS Number
557-04-0
نام لاتین
Magnesium stearate
فرمول شیمیایی
Mg(C18H35O2)2
جرم مولکولی
591.27 g/mole
دمای ذوب
88.5 °C
محلولیت
کم محلول در آب
شکل ظاهری
پودر سفید
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف