لطفا چند لحظه صبر نمائید

سولفات پتاسیم Potassium sulfate

دسته‌بندی: نمک ها
0.0 (0)

موجود نیست

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی بازگشت

معرفی و کاربرد سولفات پتاسیم:

سولفات پتاسیم یا پتاسیم سولفات، یک نمک پتاسیم است که دارای فرمول شیمیایی K2SO4 می باشد. کریستال یا پودری بی رنگ یا سفید رنگ و بی بو است. این ماده مصارف صنعتی و غیر صنعتی زیادی دارد می توان گفت اکثرا به عنوان کود شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد. نام دیگر سولفات پتاسیم، سولفات پتاس می باشد. به صورت کلی در هر جایی که گیاهان حضور دارند، پتاسیم می تواند مفید واقع شود و معمولا موجب ایجاد بازدهی بالا در چمن، سبزیجات و گل ها می گردد. کود سولفات پتاسیم حاوی گاز کلر نیست در نتیجه به گیاه آسیب نمی زند. معمولا ترجیح داده می شود که در گیاهانی مانند سبزیجات، میوه ها و تنباکو از این کود شیمیایی استفاده گردد.

از مصارف صنعتی سولفات پتاسیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  •  انواع کود های شیمیایی
  •  استفاده از آن در کاتالیست ها
  •  مواد شیمیایی آزمایشگاهی
 

فروش سولفات پتاسیم:

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش سولفات پتاسیم با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید سولفات پتاسیم:

شما می توانید سولفات پتاسیم را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی بازگشت
CAS Number
7778-80-5
نام لاتین
Potassium sulfate
فرمول شیمیایی
K2SO4
جرم مولکولی
174.259 g/mole
نام های مترادف
Arcanite
چگالی
2.66 g/mL
دمای ذوب
1069 °C
محلولیت
محلول در آب
شکل ظاهری
پودر سفید
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف