لطفا چند لحظه صبر نمائید

اسید لاکتیک CAS No:50-21-5 Lactic Acid

0.0 (0)

توضیحات خلاصه

نام های مترادف: 2-هیدروکسی پروپانوییک اسید

موجود نیست

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی بازگشت

معرفی و کاربرد اسید لاکتیک:

اسید لاکتیک یک آلفاهیدروکسی اسید کایرال است که یکی از فراورده‌های دگرگشت قندها در یاخته های انسان بوده و فرمول شیمیایی آن «C3H6O3» است. در pH بدن، اسید لاکتیک به شکل یونی آن یعنی لاکتات (C3H5O3-) وجود دارد. ازدیاد بیش از اندازه این ترکیب در یاخته‌های ماهیچه‌ای سبب گرفتگی و درد ماهیچه ها می‌شود. اسید لاکتیک دربدن انسان به عنوان یکی از فراورده‌های جانبی قند کافت، در صورت کمبود اکسیژن رسانی  به بدن، ایجاد می‌گردد. هیدروکسی اسیدها گروهی ازاسیدهای کربوکسیلیک هستند که یک گروه عاملی هیدروکسیل  به آنها افزوده شده است.
 

دفع ضایعات اسید لاکتیک:

 ماده ریخته شده یا نشت شده را در ظروف بدون منفذ جمع آوری کنید. باقیمانده را با مقدار زیاد آب به بیرون برانید.
 

انبار کردن و جابه جایی اسید لاکتیک:

 در مکان های مقاوم در برابر آتش سوزی نگهداری شود. جدا از اکسیدان های قوی نگهداری شود. در بسته نگه دارید. دور از گرما و منابع اشتعال نگهداری شود. دور از مواد ناسازگار مانند عوامل اکسید کننده، اسیدها، مواد قلیایی، رطوبت نگهداری شود.
 

اثرات مواجهه کوتاه مدت:

  • تحریک چشم ها
  • سوزش و خارش پوست
  • تحریک دستگاه تنفسی

اثرات مواجهه طولانی مدت:

  • اختلال در سیستم گوارشی
  • گلو درد، سرفه، تنگی نفس

فروش اسید لاکتیک:

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش اسید لاکتیک در بسته بندی های مقرون به صرفه و با کیفیت ممتاز در گریدهای صنعتی و آزمایشگاهی و از برندهای معتبر ایرانی، هندی، چینی و اروپایی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید اسید لاکتیک:

شما می توانید اسید لاکتیک را با قیمت مناسب در بسته بندی های 50 میلی لیتری، 100 میلی لیتری، 250 میلی لیتری، 500 میلی لیتری، 1 لیتری، 2/5 لیتری، 5 لیتریی و بالاتر از فروشگاه اینترنتی "ای آز" تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.
 
مشخصات فنی بازگشت
CAS Number
50-21-5
نام لاتین
Lactic Acid
فرمول شیمیایی
C3H6O3
جرم مولکولی
90.078 g/mole
نام های مترادف
اسید شیر
دمای ذوب
18 °C
دمای جوش
122 °C
گرید
Reag
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف