لطفا چند لحظه صبر نمائید

آمونیوم دی کرومات Ammonium dichromate

0.0 (0)

توضیحات خلاصه

نام های دیگر: کوه آتشفشان

موجود نیست

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی بازگشت

معرفی و کاربرد آمونیوم دی کرومات:

آمونیوم دی کرومات یک جامد بی بو، نارنجی روشن تا قرمز و بلوری (شبیه ماسه) است. از این ترکیب شیمیایی در رنگ آمیزی منسوجات، به عنوان رنگدانه، اکسید کننده و در تصفیه فلزات استفاده می شود. این ترکیب گاهی اوقات به عنوان vesuvian fire نیز شناخته می شود، زیرا در آزمایشات شبیه سازی کوه آتشفشان استفاده می شود. در فناوری های پیروتکنیک و در روزهای اولیه عکاسی در دوران قدیم از این ترکیب شیمیایی بسیار استفاده شده است.

آمونیوم دی کرومات یک ترکیب معدنی قابل اشتعال است که از فرآیند تبلور بدست می آید. کروم در این ترکیب شیمیایی، مانند همه کرومات ها و دی کرومات ها، در حالت اکسیداسیون +۶ قرار دارد که معمولا به عنوان کروم شش ظرفیتی شناخته می شود. این ترکیب یک نمک شیمیایی بسیار سمی است که برای حساس کردن امولسیون های آلی مانند ژلاتین و اثر نور اکتینیک استفاده می شود. این نمک از یون های آمونیوم و یون های دی کرومات تشکیل شده است و نسبت به نور حساس است.

فروش آمونیوم دی کرومات:

"ای آز" فروشگاهی فعال در حوزه فروش اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی-صنعتی و ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی-پژوهشی می باشد که آماده فروش آمونیوم دی کرومات با  بهترین قیمت و کیفیت ممتاز در گرید های مختلف آزمایشگاهی، غذایی و صنعتی از معتبرترین منابع چینی، هندی و اروپایی در بسته بندی های: 5 گرمی، 10 گرمی، 25 گرمی، 50 گرمی، 100 گرمی، 250 گرمی، 500 گرمی، 1 کیلو و 25 کیلویی به پژوهشگران، دانشگاهیان، صنایع و کارخانجات است.
 

خرید آمونیوم دی کرومات:

شما می توانید آمونیوم دی کرومات را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی "ای آز" در بسته بندی های متنوع تهیه کنید. برای این منظور، از بخش " افزودن به سبد خرید" اقدام به ثبت سفارش کالای مورد نظر بکنید.

 
مشخصات فنی بازگشت
CAS Number
7789-09-5
نام لاتین
Ammonium dichromate
فرمول شیمیایی
(NH4)2Cr2O7
جرم مولکولی
252.07 g/mole
چگالی
2.11 g/mL
دمای ذوب
180 °C
محلولیت
محلول در آب
شکل ظاهری
پودر کریستالی قرمز-نارنجی
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف